מה חושב משה נוסבאום על "הרמת הגבות" של רה"מ? צפו

כתב המשטרה הגיב בראיון לערוץ 2 על החיקוי בו גיחך נתניהו על הגבות המפוזרות של נוסבאום. צפו

בעקבות נאום ההמלצות בו חיקה ראש הממשלה בנימין נתניהו את כתב חדשות 2 משה נוסבאום,כתב המשטרה הגיב בראיון לערוץ 2 על החיקוי בו גיחך נתניהו על הגבות המפוזרות של נוסבאום.

בטור במאקו כתב נוסבאום כי "את החקירה נגד ראש הממשלה מנהל צוות מיומן של קציני משטרה וחוקרים", כתב בפתח טורו, "אדוני ראש הממשלה, סבורים שהתגבשה תשתית ראייתית לכתב אישום נגדך. זה לא מסע ציד: אלו תוצרים של חקירה מקצועית, נטולת פניות והפתעות, שכוללת עדויות רבות מסמכים תדפיסי בנקי שנאספו בארץ וברחבי הגלובוס". סבור נוסבאום.

"נכון לעכשיו, העבירה המובילה בהמלצת המשטרה נגדך היא קבלת שוחד. אם זו באמת תהיה המלצת המשטרה בעוד כמה שבועות – בעולם המושגים שלי, זה חמור. חמור מאוד" ממשיך נוסבאום לתאר.

כאן מתייחס נוסבאום לנאום הגבות, "עם כל הכבוד, אדוני ראש הממשלה, נראה לי שבמקום לעסוק בכתבים שמסקרים את החקירות נגדך – בעלי גבות עבות, דקות או רגילות – ראוי היה לצלול שוב אל הגרסאות שמסרת בחקירות, ושלא הצליחו להפריך את החשדות שהעלו נגדך החוקרים".

"האם אתה באמת חושב שבחקירות של ראש ממשלה לא ידלפו עיקרי העדויות והממצאים תוך כדי חקירה? אתה מכיר מדינה דמוקרטית אחרת שבה זה לא קורה?", תוהה נוסבאום

לסיום קורא נוסבאום לראש הממשלה לחזור בו מהדברים החמורים שהטיח כנגד צמרת המשטרה. "מצופה מראש ממשלה שהוא גם מנהיג לדעת לחזור בו – אם הוא באמת חושב ששגה. אני, אדוני ראש הממשלה, חושב ששגית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.