מה חיפשו ניידות משטרה ליד עשרות פרות ועגלות (וידאו)

מה חיפשו מתנדבי משמר הגבול של משטרת ישראל, ליד 69 פרות ו-6 עגלות ממושבים בדרום הארץ. צפו

במהלך הלילה זיהו מתנדבי מג"ב שלושה חשודים אשר מובילים ברגל בעלי חיים באזור מאגר דוד שבדרום הארץ. עם הגעתם של המתנדבים למקום, נתפסו שלוש פרות וחמש עגלות. החקלאיים באזור עודכנו על ידי כוחות מג"ב על האירוע בכדי שיבדקו את הרפתות שלהם וכך יוודע מהיכן נגנב הבקר. מהבדיקות שהתבצעו עלה כי 69 פרות נגנבו במהלך הלילה מחקלאי מהישוב פדויים.

עם התקבל הדיווח, החלו לוחמי מג"ב יחד עם מתנדבים רבים וגששים לבצע סריקות בכל המרחב, סריקות שנמשכו כל הלילה ואשר במסגרתן מצאו הכוחות 66 פרות ועגלה אחת משוטטות באזורים שונים.

בבוקר, עם סיום הסריקות הוחזרו לחקלאי ממושב פדויים 66 פרות מתוך 69 שנגנבו לו באותו הלילה.

בבוקר התקבל דווח מחקלאי בישוב תפרח על גניבת שלוש פרות ושש עגלות מהרפת שלו. מדובר היה באותן פרות ועגלות שזיהו המתנדבים בתחילת הפעילות ואף הן הוחזרו לבעליהן.

פעילותם של מתנדבי מג"ב יחד עם הלוחמים והגששים, הובילה להחזרת הבקר הגנוב, ובכך נמנע נזק של מאות אלפי שקלים לחקלאיים.

הפעילות הנרחבת, תוך הקפצת כוחות רבים לסריקות בשטח, מהווה חלק ממאמץ רב אשר מושקע מדי יום ע״י שוטרי ומתנדבי משמר הגבול במסגרת המאבק המתמשך בפשיעה חקלאית בכל הארץ.

*ערנותם של מתנדבי משמר הגבול של משטרת ישראל, מנעה הלילה גניבה של 69 פרות ו-6 עגלות ממושבים בדרום הארץ*במהלך הלילה זיהו מתנדבי מג"ב שלושה חשודים אשר מובילים ברגל בעלי חיים באזור מאגר דוד שבדרום הארץ. עם הגעתם של המתנדבים למקום, נתפסו שלוש פרות וחמש עגלות. החקלאיים באזור עודכנו על ידי כוחות מג"ב על האירוע בכדי שיבדקו את הרפתות שלהם וכך יוודע מהיכן נגנב הבקר. מהבדיקות שהתבצעו עלה כי 69 פרות נגנבו במהלך הלילה מחקלאי מהישוב פדויים.עם התקבל הדיווח, החלו לוחמי מג"ב יחד עם מתנדבים רבים וגששים לבצע סריקות בכל המרחב, סריקות שנמשכו כל הלילה ואשר במסגרתן מצאו הכוחות 66 פרות ועגלה אחת משוטטות באזורים שונים. בבוקר, עם סיום הסריקות הוחזרו לחקלאי ממושב פדויים 66 פרות מתוך 69 שנגנבו לו באותו הלילה. בבוקר התקבל דווח מחקלאי בישוב תפרח על גניבת שלוש פרות ושש עגלות מהרפת שלו. מדובר היה באותן פרות ועגלות שזיהו המתנדבים בתחילת הפעילות ואף הן הוחזרו לבעליהן.פעילותם של מתנדבי מג"ב יחד עם הלוחמים והגששים, הובילה להחזרת הבקר הגנוב, ובכך נמנע נזק של מאות אלפי שקלים לחקלאיים. הפעילות הנרחבת, תוך הקפצת כוחות רבים לסריקות בשטח, מהווה חלק ממאמץ רב אשר מושקע מדי יום ע״י שוטרי ומתנדבי משמר הגבול במסגרת המאבק המתמשך בפשיעה חקלאית בכל הארץ. . קרדיט צילום: דוברות המשטרה

‎Posted by ‎רוטר.נט – סקופים וחדשות‎ on‎ יום רביעי 12 אוקטובר 2016

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.