מה מתכננות עורכת הדין והח"כית? • צפו (וידאו)

עורכת הדין החרדית רבקה שוורץ נפגשה עם חברת הכנסת מירב מיכאלי לדון על פרשת ההטרדות שנחשפה לאחרונה בציבור החרדי, וזה מה שהוחלט. צפו. {הטרדות במגזר החרדי}

עורכת הדין רבקה שוורץ  פועלת רבות כנגד מקרי התעללות ותקיפה בחברה החרדית. היא עצמה מייצגת את הבת החרדית שהותקפה לכאורה על ידי אביה מגיל צעיר.  לאחר שהנושא עלה לסדר היום הציבורי, היא הפגישה  את ח"כ מירב מיכאלי, ויחד הם דיברו בשידור חי  בפייסבוק על קידום החקיקה למען נפגעות ונפגעי תקיפה.

מרב מיכאלי היא חברת הכנסת מטעם מפלגת העבודה, ויושבת ראש סיעת המחנה הציוני. היא הייתה עיתונאית, מנחת טלוויזיה ושדרנית רדיו, פעילה חברתית, עם רקורד עשיה עשיר.

השניים החליטו לשלב ידיים במלחמה כנגד המטרידים החרדים באמצעות חקיקה שתגביר את הענישה בנידון. רוצים לדעת קצת יותר מזה? צפו

 

שידור חי עם מרב מיכאלי

‎Posted by Rebecca Shwartz on‎ יום שני 8 אוגוסט 2016

את ח"כ מירב מיכאלי, Merav Michaeli מרב מיכאלי פגשתי בכובע העו"ד שלי, במסגרת קידום חקיקה למען נפגעות ונפגעי תקיפה, שחשבתי שהיא תוכל לעזור לגביו (ונראה שהיא יכולה).אחרי חמש דקות שיחה, מצאנו שאנחנו יכולות לדבר גם חמש שעות ברצף ולא לסיים (נרגעתי, לא רק לי יש פה גדול).מצאנו שפה משותפת, למרות הפער הכל כך גדול שאמור להיות בינינו, אז חשבנו למה לא לעשות את השיחה הזו בפומבי ולצרף את כולכם (כולכן בשפתה) לשיחה הזו? יש הרבה שאלות שמחכות לתשובה, הרבה מיתוסים שמחכים לשבירה, הרבה פערים שלא בטוח שצריך לגשר עליהם, יש הרבה עקרונות שאפשר לעמוד עליהם משני עברי מתרס, אבל יד ביד.נשמע אוקסימורוני? בואו נבדוק את זה יחד בשיחה משותפת אצלה בסלון, בשידור חי אצלי בפייסבוק (Rebecca Shwartz) , יחד איתכם! (טוב מירב, איתכן) ביום שני הקרוב 8.8.16 בשעה 08:30 בערב.וקצת רקע: מרב מיכאלי היא חברת הכנסת מטעם מפלגת העבודה, ויושבת ראש סיעת המחנה הציוני. היא הייתה עיתונאית, מנחת טלוויזיה ושדרנית רדיו, פעילה חברתית, עם רקורד עשיה עשיר.היא פמיניסטית מושבעת, לבושה כמו חרדית, אבל הכי חילוני שיש (הגדרה מעניינת שלה), טוב אשאיר משהו לשידור החי. רשמו כאן, או בתיבה האישית את שאלותיכם, הערותיכן, דברים שרציתם לדעת עליה, דברים שמסקרנים אתכן לגביה ומה שבא לכן, לכם וכו(הקפדתי על גוון בין פניה לזכר ולנקבה, נו;) תייגו חברים וחברות שעשויים לרצות לצפות בשידור החי.מחכות לכן ולשאלותיכם, נפגש כאן, יום שני 20:30!

‎Posted by Rebecca Shwartz on‎ יום רביעי 3 אוגוסט 2016

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.