מה עשה הבלוגר המוסלמי בבני ברק? • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר "אקטואליק": פינה מורחבת של "הממריאים": לאן המריאה מנהלת תיקי הלקוחות של "משפחה"? ומי הזמר שיצא ברגע האחרון לפריז? ומי חגג יום נישואים?

רכבת אווירית של עיתונאים יצאה את גבולות ישראל – והפסידה את "הקרקס" השבועי על בן המלך והעני  -"אתה לא יכול לפרגן לי 400 שקל?", עיתונאים אחרים הסתפקו בנסיעה לקברות צדיקים בהאדיטש, ו"הצנועים" מביניהם נותרו בארץ הקודש בכדי ללקט את הסריגים של בגיר. שנתחיל?

עם צאת השבת, פסעו עויזר דרוק ורעייתו מעדנות לשדה התעופה, בדרכם לניו יורק, למופע האסק עליו תקבלו מידע מפורט באייטם הבא.

לאחר שחרך את עיר "הים האדום" – דובר תחנת "קול ברמה" צביקה כהן לא נרתע מסופת "הציקלון", והמריא ביום ראשון לתפוח הגדול, יחד עם איש העסקים הבינלאומי עזרא ויצמן. השניים נסעו למספר פגישות עסקים בארה"ב ואף השתתפו בהאסק יחד עם המפיק עוזר דרוק שליווה את המופע מקרוב. המעבד יואלי דיקמן היה זה שניצח על המופע ההיסטורי שם השתתפו כל גדולי הזמר החסידי שהקפיצו את האלפים.

צביקה הצנוע מסתפק ברכב לא "נוצץ" במיוחד

לאחר שנים שלא דיברו, המעבדים לאופר – וסטופל הופיעו על במה אחת.

וזהו סיפור בתמונות: מלך הקומזיצים פיני איינהורן, היה באמצע הבישולים לשבת, אך לפתע הוא מקבל טלפון  ממפיק ידוע שהזמין אותו לערב שירה בסגנון קרליבך בפריז, איינהורן קפץ ממקומו, ותוך שעה קלה הוא כבר הסתובב בדיוטי פרי בנתב"ג.

בבישולים
מתרוצץ בדיוטי פרי
והנה כאן הוא בפריז עם מוטי שטיינמץ

מנהלת תיקי לקוחות בעיתון משפחה דבורה קורן- ויצמן טסה לחופשה בחו"ל יחד עם בעלה איש העסקים יוסי ויצמן. הגולשים מקנאים.

שורה של עיתונאים המריאו לאוקראינה לרגל היוארצייט של "בעל התניא", באירוע בקריית רבינו בהאדיטש באוקראינה השתתפו: עורך עיתון משפחה יוסי אליטוב, שמואל ויספיש אריה ארליך, יאיר שרקי, דודו עמר, קובי אלתר ואייזיק גפן.

ועבור חונה דייטש זה כבר טיול שבועי

חברי קבוצת הוואטספ 'המשפיעים' התכנסו השבוע (שלישי) לארוחה מיוחדת באולמי שרתון סיטי טאואר ברמת גן, אורח הכבוד היה שר החינוך נפתלי בנט. והיו חברים שהבריזו: או לפחות לא נעמדו לתמונה הקבוצתית – מדובר באנשי "דגל התורה" שהעדיפו מן הסתם להשתתף בעצרת המספד  לזכרו של מרן הרב שטיינמן שנערך בבית הכנסת לדרמן בבני ברק.

בנט  והמשפיעים – צילום: טוויטר

מי שאירגן את הערב הוא מנהל הקבוצה, אבי מימרן, שלדברי חבר בקבוצה נמצא בקשרי עבודה עם השר, על רקע עזרתו של השר למוסדות לחינוך מיוחד אליהם קשור.

אבי רבינא, (מי שהיה עורך בקוקר ז"ל), עזב את "קו עיתונות" לפני כחודש, הבטחנו? אז הוא מונה לכתב המונציפלי של "כיכר".

רפי פרלשטיין, נתי עטר, ישראל קליין, ארי המניק ומחלקת החדשות של "קול ברמה" ישבו לארוחה במסעדת "לחם בשר" בהרצליה.

ובשעה שהחברים מ"קול ברמה" מתפנקים, במשרדי אתר הבית "אקטואליק" – שררה תכונה רבה לקראת בואו של שדר "קו הסקופים" יענקי קצבורג, שקפץ למשרדי האתר.

קצבורג מניח את הרגליים בנונשלנטיות על השולחן כאילו אין (עורך) מחר

דודי שוומנפלד "העצבני" של הרדיו החרדי חגג השבוע יום נישואין . בקליינע מאחל עוד המון שנים של רוגע .

ללא דבק שחור בעיניים.. איש הרדיו והתקליטן עמירם בן לולו תועד השבוע בצילומים עם האחים רזאל. יודעי דבר מספרים כי בן לולו עמל על צילומי תכנית חדשה לצופי ערוץ הידברות.

הפתעה בכיכר ספרא. אריה קינג האיש שעושה בית ספר אמיתי לניר ברקת בעירייה, שבר את רגלו, ונזקק לזוג קביים. רפואה שלמה במהרה.

לא רק עשייה למען הציבור הצרפתי בירושלים, גם סיוע וחסד: חבר מועצת העיר הרב שמואל מרציאנו נחלץ לסייע לתושב שנתקע באמצע הדרך ללא דלק. נסע לתחנת דלק הקרובה, מילא בקבוק וסייע לירושלמי להמשיך בנסיעתו. שאפו!

 

מהנציג הצרפתי לציבור הצפתי: הרב שמעון סופר, רק קהילת ערלוי בצפת הפתיע את המועמד לראשות העיר וחבר מועצת העיר אליעזר לזר והגיע ללשכתו להודות לו על פעילותיו למען תושבי צפת.

 

לאחר חודשים רבים שגוועו ברעב, וטעמו בעיקר קישקע פנימי (על כל המשתמע מכך), כל הברנז'ה של ברכפלד הגיעה ביום חמישי האחרון לחנוכת המסעדה החדשה "הדר השבת"- בהנהלת ישראל יעקב –  בעל קייטרינג "הדרן" ואח אשתו של מושי רוזנגרטן (מנהל מגזר חרדי בכללית סניף ירושלים), שאף הגיע עם סלסלת פירות, לכבוד המאורע.

יעקב פריימן ממשרד פרסום שחור לבן

באותה שעה ישבו ב"הדר גאולה" שורה של עיתונאים (שעדיין) שלא יצאו את תחומי ישראל.

ברכת מזל לשלום וגשל (המנגנים)לרגל הולדת הבת, הקידוש התקיים במסעדה של "מוטי קרויזר" הידועה, בשכונת בית ישראל.

 

ברכת מזל טוב לראיס של בני ברק, לרגל ארוסי בתו שתחי' הזמין ראש העיר את כל עובדי העירייה הרמת כוסית בלשכתו.

ברכות לנחמן טובול (האיש וסוללת הביפרים) לרגל שמחת הבר מצווה לבנו נתן נ"י.

ברכות לאריה שפירא מקבוצת "מספר הכוכבים" – לרגל שמחת  הבר מצווה לבנו.

שבת ההשקה לפרויקט ״נוסח גרין״ במלון היוקרה ״וולדורף אסטוריה״ בירושלים בהפקת יוחאי כפיר. לפני התיבה עבר החזן זמר אברמי רוט בליווי שרוליק הרשטיק והמקהלה המורחבת, והמלחין של כל הזמנים במוזיקה היהודית יוסי גרין. בשבת השתתפו הרה״ר הרב ישראל מאיר לאו, העיתונאים ואנשי התקשורת קובי אריאלי, ידידיה מאיר ואפרים קמיסר, הזמר ישי ריבו, החזן חיים אליעזר הרשטיק, עו״ד חנוך וינדרבוים, אנשי העסקים ג'יי שוטנשטיין, מוטי זוננפלד, אברהם איסר בריסק, קובי שליסל ועוד.

הזמרים ישי לפידות ואריק דביר הגיעו לרכוש חלות במאפיית ויזניץ בבני ברק. (איזה ביס).

ראש עיריית חיפה יונה יהב, הגיע "כאחד האדם" לאחד המרכולים החרדים בחיפה, כמו גם יו"ר סיעת יהדות התורה מנחם אליעזר מוזס שקנה כ"אחד האדם" באמפריית החסד בירושלים.

 

בין קומזיץ לקומזיץ מצא זמן פיני איינהורן (ההוא מתמונות מספרות) "מלך הקומזיצים" לצאת לרכיבת סוסים … ככה ייעשה לאיש אשר המלך.

ומי שרכב על האופנים כאחד האדם הוא קיווע וייס מהתאגיד

הוא בלוגר ערבי מוסלמי. קוראים לדף הפייסבוק שלו "דיילי נאס" – ולו יש כ- 3.8 מליון עוקבים.
לא נלאה אתכם – הוא הגיע לישראל לצורך כתבה על החרדים האנטי – ציונים.  העיתונאים ישראל כהן ויחיאל גלאי סייעו לו.

לסיום: הוא משעשע את המאזינים שלו, אך נזקק כנראה לעוד פרנסה, השבוע הוא ביקש בפומבי הצעת עבודה לעוד ג'וב.

שבוע טוב!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.