מה עשה ברהנו טגניה עם הכתבים לענייני חרדים • בקליינע

האסטרטג החרדי אבריימי קרויזר החל לייעץ מחוץ לגבולות ישראל • ברהנו טגניה עם הכתבים לענייני חרדים בבית שמש • והמתנה של זייברט לסגנו מדגל התורה • בקליינע

קחו נא מעט מים: העיתונאים קובי נחשוני מווינט, איציק הלפרין מערוץ 1 ואלי מנדלבאום מווינט יהדות הגיעו השבוע לעיר בית שמש לרגל פרשייה חמורה הכרוכה בצא"פ שאחד מתושבי העיר מעורב בה. אל השלושה הצטרף עמיתם למקצוע ותושב העיר ברהנו טגניה מערוץ 2, שאף השקה את חבריו הצמאים במים קרים תוצרת עין גדי.

על זמן שאול: לאחר שפרש מניהול השיווק בעיתון 'המבשר', קיבל השבוע איש השיווק חיים קליגר את שרביט הניהול במגזין החרדי החודשי 'זמן' שבבעלות מס' אנשו עסקים אמריקאים, ביניהם איש העסקים חיים צבי גולדברגר שהצטלם היום עם המנכ"ל הטרי במשרדי המגזין.

פתחו שערים: העסקן אברהם וייספיש מו"ל עיתון 'שערים' בביתר, נפגש אמש לראשונה עם חבר העירייה מנחם זיידה לאחר שנים של חילוקי דעות ביניהם ומאבקים פוליטיים פנימיים שרק תושבי ביתר ידעו להגיד במה מדובר. בקליינע, שמאז ומעולם היה מתלמידיו של אהרון הכהן, מוזיל דמעה מיוחדת של התרגשות השמורה לאירועים מהסוג הזה.

אברהם יגל:  האסרטג החרדי אבריימי קרויזר, ששוהה בימים אלו בנו יורק, החל לייעץ מחוץ לגבולות ארץ הקודש ולצורך כך נפגש אף עם נשיא ברוקלין.

שומעים שזה ישראל(י). הטאלנט הצעיר יוסי בן עטר מרדיו 'גלי ישראל' נצפה השבוע משוטט ברחובות אלעד עם מיקרופון בידו ואוזניות על ראשו ורגע לפני שהעוברים ושבים התחילו לשאול שאלות, ניגש מר 'יוסי של לילה' לראש העיר ישראל פרוש והצליח לשאוב ממנו כמה תשובות שוודאי סיפקו את מאזיני הרדיו הציוני.

מנחה היא שלוחה: ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט הפתיע את סגנו אברהם רובינשטיין עם סידור מתוק ענק עם שיר מיוחד לכבודו לרגל חתונת בתו. בחתונה הגדולה שהתקיימה אמש בב"ב, אגב, השתתפו פוליטיקאים ואישי ציבור רבים שבאו לחגוג עם אבי החתן ר"ע ב"ב לשעבר.

לא רק אפרים ברכה. העיתונאי איתי גדסי מקו עיתונות שהשתתף גם הוא בחתונת רובינשטיין, נצפה לוחש לאוזנו של רב פקד אלברט אוחיון סגן ראש אגף התנועה הארצית במשטרת ישראל שכיבד את השתתפותו בכיפה שחורה גדולה לראשו כיאה לחתונה בו השתתף גם רב המשפחה הגר"ח קנייבסקי.

ולסיום: העיתונאי נחמן וייס מ'בקהילה' החל בחודש האחרון לדברר את יו"ר ועדת הפנים של הכנסת ח"כ מירי רגב, בנתיים בהצלחה מרובה. בקליינע מאחל לו כפיים.

סלפי מים קדושים. החבורה לועזת
סלפי מים קדושים. החבורה לועזת
 קליגר וגולדברגר לאחר המינוי
קליגר וגולדברגר לאחר המינוי
חיבוק דב. וייספיש וזיידה סוגרים קצוות
חיבוק דב. וייספיש וזיידה סוגרים קצוות
קרויזר וראש עיריית ברוקלין
קרויזר וראש עיריית ברוקלין
שואל כענין. בן עטר מבצע את מלאכתו נאמנה
שואל כענין. בן עטר מבצע את מלאכתו נאמנה
זה לא שוחד, כן?. המתנה של זייברט
זה לא שוחד, כן?. המתנה של זייברט
"תסדר לי את דו"ח מס' 2222. גדסי בפעולה
"תסדר לי את דו"ח מס' 2222. גדסי בפעולה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.