מה עשו יח"צני האדמורי"ם בארה"ב? • בקליינע

איזו הפתעה עשו במשרד הפרסום ליגאל רווח? מי העיתונאים שנסעו לארה"ב? האם בן הצלם המפורסם הפך לליטאי? • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות

בשעה זו נופשים חברי סיעת ש"ס במלוון הר כנען שבצפת,  בש"ס ניסו להסתיראת הגיבושון מעיני התקשורת אך 'בקליינע' הקדים את כולם וחשף את הנסיעה של חברי הסיעה לעיר הקודש, חברי הסיעה יזכו לנופש מפנק בהשגחת הרבנות מהדרין, החכי"ם שמהדרים לאכול 'בית יוסף' יצטרכו להמתין עד לצאת השבת. מחנה ישי הגיע בצהרים למלון, אולם כבר מחר בבוקר ישי וזאב יעזבו את המלון. ישי ישהה בנתיבות ואילו זאב עם הוריו.

במהלך הארוחה החגיגית, ח"כ אמנון כהן אחז את ראשיהם  (ברכת כהנים) של אריה דרעי ואלי ישי בניסיון נואש לאחד את השורות, הקהל, דרעי וישי התפקעו מצחוק.  לא, זה ממש לא היה נעים  .

אריה

גיבוש 2 גיבוש

שבוע לא פשוט עבר על רדיו קול ברמה, הספינולגים עבדו שעות נוספות ופיברקו אמירות שכלל לא נאמרו כנגד הרדיו. שמועות זדוניות הופצו ברחבי הרשת,  בין היתר זויף חשבון הפייסבוק של דרעי, האחרון מיהר לפרסם הודעת הבהרה, " בשעה האחרונה הופץ בשמי צילום של פוסט מזויף הנחזה להיות פרסום בעמוד הפייסבוק שלי, אנחנו פועלים לברר את זהות הזייפנים ולפעול כנגדם בכל האמצעים הנדרשים". נכתב.

לאחר שהסתודד עם ניסים אלקסלסי נתי לסרי נצפה האחרון בשיחה ערה עם נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס, חכם שלום כהן.

חכמה

עדיין בש"ס,  יו"ר ש"ס אריה דרעי, מינה באחרונה את איציק לוי לעוזרו, דרעי לא גמר אומר וכבר הוא מחפש ראש לשכה, מעונינים? פנו עוד היום..

עורכי המגזינים בחתונת סטאמר. 

בעוד השסניקים נופשים בצפת, העיתונאים: אריה ארליך מעיתון משפחה, עורך העולם החרדי, וישראל כהן ממרכז העניינים – הצלם החרדי פוכטר, והמג"ש של הסלב,' יצחק פלדמן (יצו)  נצפו במוצאי שבת כשהם מגיעים לשדה התעופה נתב"ג. היעד:  חתונת סאטמר בארה"ב. לקוקר נודע, כי עורך מגזין תמונות נוסף היה אמור להצטרף גם לנסיעה, אך לבסוף נשאר בארץ מסיבה כלשהי. חלק מהחבורה התפנקו במסעדה יוקרתית בניו יורק, כל אחד מהם נפרד מ-150 דולר.

ובהמשך לאייטם הקודם: כתבי הנייעס ששהו בארה"ב עלו לשידור ישיר היישר מירושלים מישיבת המועצת החסידת. בקליינע נזכר בימים בהם שהה בביתו בקומה החמישית במרכז, ודיווח  היישר מהקומה השמינית בשערי צדק.

באותו עניין, מגזין התמונות ' כל העולם כולו' לא יצא בשבוע האחרון. על פי השמועה הרווחת, הסיבה טכנית בלבד.

ולשמחות 

אם כבר כתבנו על צלמים, במוצאי שבת נערכה בבני ברק שמחת הבר מצווה לבן הצלם החרדי שוקי לרר. יצוין, כי חתן הבר מצווה נצפה כשהוא לבוש בחליפה קצרה וכובע קנייטש- שבר את המסורת של האב שוקי והאח נפתלי. מזל טוב.

 את חונא דיישט דווקא כן פגשנו בחתונת בתו של הברסלבאי יהודה מושקוביץ, שנערכה אמש באולמי ארמונות חן בבני ברק, בחתונה פיזזו וריקדו  חבר מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימןמני קרויס ונתן רבני.

מני

במשרד הפרסום אפיקים חגגו השבת את שמחת האירוסין לבן יגאל רווח בעלי המשרד. לרגל המאורע אף נתלה שלט גדול שהתנוסס על חזית הבניין תחת הכיתוב:" מברוק עליך יא יגאל".

אפיקים

וברכת מזל טוב: לאהרן גרנות להולדת הנכד. לחיים שטרן מפרסום מימד לרגל הולדת הבת.

בשבע ברכות של בערל'ה ומרגלית יעקובביץ, השבוע נערכו מספר שמחות שבע ברכות, בחמישי התקיימה שמחת שבע ברכות בחוות עמק איילון, הרקידו: ישי לפידות, אבי מילר, וארל'ה סמט   עוד נצפה:  חונה דייטש שכיכב כדרכו בקודש. קובי חריטן צילם.

ברעלה 7 ברעלה 6 ברעלה 5ברעלה 3 ברעלה 2

וצמרת הברנז'ה התייצבה לסעודת ״שבע ברכות״  לאותו ברעל'ה בביתה של הרבנית ברוריה זבולני. "שנזכה תמיד לשמח חתנים וכלות אמן"! היא חתמה.

ברוריה

המועמד לראשות העיר בני ברק  ירחמיאל שניידר השתתף בבר מצווה של יצחק פרידמן.

שניידר

עיתונאיות, ובלוגריות חרדיות הגיעו לאירוע של Mekimi שהפיק משרד יחסי הציבור המתחדש של קובי סלע.

במלאות 13 שנים להירצחו של אוהב הארץ ומולדתה השר רחבעם זאבי (גנדי) עלה הצלם שמואל דריי לקברו.

דרי י

 אחרי שצילם ראיון עם יו"ר הכנסת יואל יולי אדלשטיין,  הצלם שלומי כהן הצטלם לצדו של יו"ר הכנסת.
כהן של
יחיאל גלאי הכתב הפוליטי של קוקר הגיע למסדרונות הכנסת והחל לקפוץ למים הגועשים של חדרי הועדות, האחות המסורה  הכתבת הפוליטית שרי רוט,  עמדה לימינו של כתבנו שהולך ומסתמן כהבטחה גדולה.
גלאי
בניחום האבלים בקרעטשניף השתתפו:  שר התשתיות סילבן שלום, יו"ר ועדת הכספים ניסן סלומיאנסקי, סגן שר החינוך אבי וורצמן, ח"כ אלי ישי, מנכ"ל קופ"ח מאוחדת זאב וורמברנד ועוד.
13 14
ולחדשות המוזיקה החסידית:

הזמר החסידי אלי פרידמן  חזר בקול תרועה רמה  להיכל המוזיקה החסידית, עם הפקת הדיסק החדש,  פרידמן הספיק לגמוא  חמישים ק"מ בתוך השטח בהר הנגב עם הג'יפ הישן מבית טויוטה, פרידמן וחברים הלכו מנחל ורדית בואכה מעלה ערוד עד בורות לוץ.

אלי פרידמן

אחד מבכירי המוזיקה היהודית עומד לפני קבלת הנחיית תוכנית יהודית חדשה בערוץ 10

אבי סינגולדה  ויואלי דיקמן הצטלמו יחד מלך המוזיקה החסידית, מרדכי בן דוד.

סינ

"תוכנית הטלויזיה של קובי אריאלי –  'הטיש' שהייתה אמורה לעלות לערוץ 20 נגנזה.

 

ולסיום: אושיית המוזיקה החסידית חגגו באישון לילה יום הולדת הפתעה למפיק החרדי מיכאל כפלין.  ההפתעה  נערכה במסעדת רפאל בת"א.

רולי 1

 שבת שלום!  ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איכס
  תביאו דברים יותר רציניים מאשר כל השטויות הקטנות על אנשים קטנים
  עיתונאי הצטלם סלפי עם אח של זמר
  ועוזר של ח"כ חגג על צלחת טשולנט עם צלם
  גועל נפש
  עליבות במירעה

  שייקה |
  הגב