מה עשתה הידוענית החילונית בקבר הבעל שם טוב?

הידוענית החילונית יעל בר זוהר שכיכבה בעשרות סדרות ארזה בתחילת השבוע את המזוודות, השאירה את הילדים הקטנים והבעל והרחיקה עד למז'יבוז' שבאוקראינה. הפרטים בפנים

הידוענית החילונית  יעל בר זוהר שכיכבה בעשרות סדרות  ארזה בתחילת השבוע את המזוודות, השאירה את הילדים הקטנים והבעל והרחיקה  עד למז'יבוז' שבאוקראינה.

מושיק גלאמין, הצטרף לנסיעה עם הכוכבת החילונית. גלאמין הוא מנחה תכנית שיפוצים טלוויזיונית, שבה  משפץ בעיקר בתים, גלאמין צירף אליו את בר זוהר ויחד טסו השניים לשפץ את מתחם ציון קברו של אבי תנועת החסידות – הבעל שם טוב.

"זכיתי לבקר בקברו של הצדיק רבי ישראל הבעל שם טוב. אבי תנועת החסידות וסבו של הרבי נחמן מברסלב", כתבה בר זוהר בדף האינסטגרם שלה, "שהאיר את העולם באור האמונה- מי ייתן שכל עם ישראל יזכה למצוות ולבריאות ושפע ואהבת חינם – אמן!".

בר זוהר אמנם לא מתכוונת  לחזור בתשובה, אולם כל צעד קטן מקרב כל יהודי ויהודיה לדרך ישראל סבא,  במקרה זה בר זוהר זכתה לשפץ את הקבר את של הצדיק.

הכוכבת זכתה לתגובות חמות ברשת, גולשים רבים תהו האם חזרה בתשובה, אחרים כתבו כי הנסיעה לצדיק היא התקדמות בדרך המלך, ויש גם אתיאסטים שהזדעזעו מהתמונה על קברו של הצדיק.

בר זוהר בקבר הצדיק – צילום פייסבוק

בר זוהר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.