"מה שגדולי ישראל יחליטו לגבי בני ברק אקבל בלב שלם"

יו״ר המחלקה המוניציפאלית בדגל התורה וסגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא התראיין אמש לתכנית "המהדורה המקומית" ברדיו׳קול ברמה'. שפירא התייחס לסוגיה הסבוכה בבית שמש, להכרעה בבחירות בבני ברק ירושלים, אלעד ועוד

יו״ר המחלקה המוניציפאלית בדגל התורה וסגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא התראיין אמש לתכנית "המהדורה המקומית" ברדיו׳קול ברמה׳ בהגשתם של ישראל אוחיון ויעקב גרודקה, שפירא התייחס לסוגיה הסבוכה בבית שמש, להכרעה בבחירות בבני ברק ירושלים, אלעד ועוד.

תחילה התייחס שפירא ללחץ מהתקשורת ואמר "אנחנו עומדים חצי שנה לפני בחירות, אני ממש מתנצל בפני העיתונאים שאני לא מתאמץ כדי למלא להם עמודים בעיתון. אנחנו מתנהלים באחריות ובכובד ראש".

מיד לאחר מכן התייחס מנחם שפירא לסוגיה בירושלים ואמר "אני מבין את הרצון של כל חסידות בירושלים שיהיה להם נציג בעירייה, זה לא יכול לבוא על חשבון דגל התורה. בשורה תחתונה אנחנו מביאים את מירב הקולות ליהדות התורה בירושלים.

לגבי ההתמודדות שלו מול רובינשטיין בבני ברק והשאלה אם לא יבחר לאן ילך ענה שפירא "מה שגדולי ישראל יחליטו לגבי בני ברק אקבל בלב שלם".

לסיום התייחס מנחם שפירא למה שקורה בימים האחרונים בבית שמש ואמר "משה מונטג נציג ציבור מהטובים שיש לנו, אני מקווה בכל ליבי שהסיפור הזה יהיה מאחוריו בקרוב".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שפירא אל תחלום על ראשות העיר !!! רובנשטיין המלך !!!

    תחלום עלכסף ועל ביזנ'ס שם יש לך סיכוי בפוליטיקה אתה אפס

    מנדי מבני ברק |
    הגב