"מה שקורה ביומיים האחרונים זה פשוט טירוף מערכות"

רה"מ הגיב הערב בסרטון בפייסבוק לטלטלה המשפטית בחקירות נגדו: "אני מעולם לא פניתי לניר חפץ בעניין הזה, הוא מעולם לא הציע לי דבר בעניין הזה" – צפו

"מה שקורה ביומיים האחרונים זה פשוט טירוף מערכות. שערורייה",כך הגיב הערב רה"מ בתגובה לגל החקירות כנגדו. "מביאים שתי טענות הזויות, שקריות, במסגרת מסע הרדיפה נגדי ונגד משפחתי שמתנהל כבר שנים".

"קודם כל לגבי בזק", פתח רה"מ ופירט:"כל ההחלטות בבזק מתקבלות על ידי ועדות מקצועיות, על ידי גורמי המקצוע, בפיקוח משפטי צמוד. אין פה מערב פרוע. אין פה החלטות פרטיות. כל ההחלטות שקופות ומבוקרות. ולכן הטענה שפעלתי לטובת בזק על חשבון שיקולים ענייניים היא פשוט מופרכת מיסודה.

"ובאשר לטענה השנייה, המשיך רה"מ " שהיא לא פחות הזוייה ולא פחות מרושעת, בעניין המינוי של היועמ״ש: אני מעולם לא פניתי לניר חפץ בעניין הזה, הוא מעולם לא הציע לי דבר בעניין הזה, ואתם יודעים מה? אני לא מאמין שהוא העלה את האפשרות הזאת עם מישהו.

כבר אי אפשר להתעלם מהמסע המתוזמר. כשהאוויר יוצא מ-1000 ומ-2000, כשמתברר שב-3000 בכלל לא היה אוויר, אז מייצרים תיקים חדשים. מייצרים תיק חדש כל שעתיים.

מביאים מקורבים, חוקרים אותם, כל מקורב נחקר, מיד מבול של הדלפות כוזבות.

ואנחנו יודעים מה המטרה: לייצר בכוח עננה ציבורית מעל ראשו של ראש הממשלה. פשוט לא יאומן.

לסיום קרא רה"מ לאזרחי ישראל, "חשוב לי שאתם תדעו את האמת הזאת. אני רוצה שתדעו שאני סומך עליכם וסומך על מערכת המשפט ואתם גם יכולים לסמוך עליי. אני ממשיך ואמשיך להוביל את מדינת ישראל – באחריות, בשיקול דעת ובמסירות רבה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.