מודיעין עילית: אגודת ישראל לקראת פילוג: "פריימריז או שנרוץ בנפרד" מקומי

מודיעין עילית: קולות הדי המלחמה והליחשושים נמוגו, הדילים והשמועות שנפוצו התפוגגו כלא היו, ראש העיר יעקב גוטרמן קיבל את ברכת הדרך ממרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן  וימשיך קדנציה נוספת בתפקיד.

מול גוטרמן אין איש שמתמודד – והקרב האמיתי יהיה, האם יהיו בכלל בחירות במודיעין עילית למועצת העיר.  על פי הנתונים הקיימים שברשותנו יתייצב יו"ר עמותת חרדים יוני מזרחי ביום שני בוועדת הבחירות ובכך יכפה בחירות במודיעין עילית, לאחריו יבואו אנשי הבית היהודי שיתמודדו אף הם על מקום במועצה על חשבונו של מזרחי.

בגזרה החסידית לא שקט:  באגודת ישראל הגיעו להסכם פשרה עם ברסלב שלפיה יפנה המיני – טייקון  (נחמן בנשעייה) את מקומו בעייריה לטובת טוביה פריינד איש חסידיות קרלין ויועצו הבכיר של גוטרמן.

פריינד קיבל תמיכה של מספר חסידויות, אלא שכאן קם יו"ר ועד רוכשי חפציבה נתן רוזנבלט והודיע שהוא לא מוכן לוותר, וביקש לקיים פריימריז,ואכן אמש התקיימה אסיפה של של מספר חסידויות בברכפלד, במהלך האסיפה הם גיבשו החלטה לקיים ביום ראשון הקרוב פריימריז במודיעין עילית ולהחליף את צבי גליק. הבוקר מספר חסידויות הביעו את התנגדותם למהלך ולפיכך הודיע רוזנבלט שבמידה ולא  יערכו פריימריז הוא מקים רשימה חסידית לבד.

ההחלטה הסופית תיפול ביום ראשון לקראת סגירת הרשימות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.