מודיעין עילית: האופוזיציה מרימה ראש

האופוזיציה במודיעין עילית מרימה ראש ומאיימת על המשך שלטונו של ראש העיר גוטרמן שינסה להיבחר ברוב מוחץ. 3 מפלגות אופוזיציה יתמודדו בבחירות למועצת עיריית מודיעין עילית וינסו להביא למהפך בעיר האברכים

לאחר שנים של שליטה ללא מיצרים, האופוזיציה במודיעין עילית מרימה ראש ומאיימת על המשך שלטונו של ראש העיר גוטרמן. 3 מפלגות אופוזיציה יתמודדו בבחירות למועצת עיריית מודיעין עילית וינסו להביא למהפך בעיר האברכים. לעת עתה, נדמה כי דגל – אגודה יקבלו לפחות 13 מנדטים, ויקנו לראש העיר גוטרמן קדנציה חמישית ברצף. במידה והתושבים יחליטו לצאת לקלפיות ולא להצביע לפי המיינסטרים- אזי שיש סיכוי להקמת גוש חדש שיערער על מעמדו של ראש העיר.

הפלג הירושלמי מריץ מפלגה שתתמודד גם לראשות העיר, במקום הראשון: שמוליק אלישיב. מנכ"ל עיתון הפלס. מקום שני: הרב אברהם הכט. מקום שלישי: הרב משה דיקשטיין. מקום רביעי: הרב משה גרינבוים. מקום חמישי: הרב אברהם יונה שיר.

מפלגה נוספת היא מפלגתו של גולן חסידי שפרש משס ומאיים על התנועה הספרדית לאור המירמור הרב שיש בקרב תושבי העיר על תפקודו של סגן ראש העיר אבנר עמר משס שבכלל גר במודיעין- ייתכן כי שס תחטוף מכה משמעותית לאור ההתפתחויות.

המפלגה השלישית שבאמת מאיימת על גוטרמן היא מפלגת תושבים למען העיר שהקים מתווך הנדל"ן ועורך הדין נתן רוזנבלט שהוא עצמו אינו מתמודד. בראש הרשימה עומד עקיבא ולנשטיין, 2. ברוורמן 3. מנחם קולדצקי. ולנשטיין, הוא אחיו של יעקב ולנשטיין שהודח מדגל התורה על ידי ראש העיר, וכעת הוא תומך במפלגה החדשה שנמצאת בחיתוליה.

מחר צפויים חברי רשימת התושבים להתכנס לישיבה ולקבל החלטות לגבי המשך הקמפיין. האם לתקוף חזיתית את גוטרמן או ללכת לקמפיין מינורי.

אחד מאנשי המפלגה אומר לאקטואליק "אין לנו כל דבר נגד ראש העיר יעקב גוטרמן שתרם רבות למען העיר, אך יחד עם זאת צריך אופוזיציה שתבחן את התנהלות העירייה בכל המישורים, ויש לא מעט דברים שהעיר זקוקה לרענון ייעול וטיפוח . למרות שהעיר מתנהלת כמו מכונה מבחינת ניהול תקציב, עושה רושם שהעיר די נותרה תקועה ומשתרכת מאחורי ערים חרדיות רבות בהרבה נושאים כמו: יוקר המחייה, בעיית הפקקים, ועוד מגוון בעיות שלא נפתרו, העיר צריכה דמות רעננה שתפיח רוח חדשה ותביא לשינוי, ובשביל כך קמה המפלגה ולכן נעשה כל מאמץ להכניס כמה שיותר חברים שאכפת להם משגשוגה של העיר שיקרה מאוד לליבנו".

עם זאת, האסטרטגיה טרם התגבשה בקרב חברי המפלגה ורק מחר נדע לגבי המשך אופי הקמפיין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.