מודיעין עילית: הופסקה הרצאתו של הרב אמנון יצחק

מאות תושבים במודיעין עילית התפרצו להרצאות של הרב אמנון יצחק אמש בעיר והפסיקו את הדרשה, הרב סיים את הרצאה כשהוא מקדיש את הפסקתו למפריעים "בזכות המפריעים אני מפסיק את הדרשה כרגע וכל הזכויות שמורות להם"

במודיעין עילית הופרעה אמש הרצאה של הרב אמנון יצחק, מאות בחורי ישיבה הגיעו אל האולם והפריעו להמשך הכנס בצעקות. במקום התפתחה מהומה והתנגשות בין המתנגדים לרב ותומכיו, כוחות משטרה שהגיעו למקום הפרידו בין הניצים.

כזכור לפני כשנתיים הקים הרב אמנון יצחק מפלגה עצמאית ויצא נגד ש"ס מה שעורר את זעמם של חרדים רבים שראו בכך פגיעה קשה של הרב אמנון יצחק במרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל.

בסרטונים ותמונות שהופצו ברשתות החברתיות השונות נראים הבחורים צובאים על דלתות האולם, ובסרטון של ההרצאה עצמה נראה הרב כשהוא מסיים את ההרצאה לרקע קולותיהם של המפריעים ואומר "בזכת המפריעים אני מפסיק את הדרשה כרגע וכל הזכויות יהיו שמורות להם, תודה רבה"

17 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איך אתם לא מתביישים לקרוא לאמנון יצחק רב.
  אספסוף של עמי ארצות.
  אמנון יצחק מדבר בסגנון של ערס משוק הכרמל.
  ומבזה רבנים בצורה מזעזעת. ומי שמעריץ אותו מעיד בכך על טמטומו המוחלט.
  בהצלחה בהמות.

  חיים |
  הגב
 2. מקנאים בך כבוד הרב אמנון יצחק ״בין פורת יוסף עליך ״ אין מה לעשות הם שבויים של ש״ס צריך לרחם עליהם אבינו שבשמיים ישמור עליך מכל רע!!!תמשיךלעשות עבודת קודש!!!!! אוהבים אותך כבוד הרב!

  דינה |
  הגב
 3. כבוד הרב אמנון יצחק ! חשוב שתדע הם כל כך מקנאים בך זה ממש מפחיד ״בן פורת יוסף עליך״ אתה תמשיך לעשות עבודת קודש !!! הם פשוט תחת לחץ והשפעה של ש״ס והאמת קוטלת אותם .אין מה לעשות יש רק שופט אחד והוא אבינו שבשמיים!!!! לא להתייאש צריך פשוט לרחם עליהם הם ירדו לשפל המדרגה עצוב מאוד!!! אנחנו אוהבים אותך כבוד הרב!!!!!!!!!!!!!!

  דינה |
  הגב
 4. האספסוף נלחם במשה רבנו. מאוחר יותר נלחמו בירמיה הנביא שהוכיח אותם קשות.לאחר מכן בנביא זכריה שדמו שנשפך תבע חייהם של המון מישראל. והיום נלחמים בגדול מזכה הרבים הרב אמנון יצחק שליט"א שמתקופת אברהם אבינו לא היה מזכה הרבים כמוהו. כבוד הרב אל תערוץ ואל תחת לך בכוחך זה והושע את עם ישראל.

  ההסטוריה חוזרת על עצמה |
  הגב
 5. הרב אמנון איש צדיק בדורו, אשרינו שזכינו באחד כזה, לא יעזור לכל הקליפות , אינכם מסוגלים להכיל את הרב אמנון יצחק, בסופו של דבר הוא יכניע אתכם, פחדנים תתמודדו מולו ואל תקללו

  אבישי אברהם |
  הגב
 6. בושה וחרפה ,להפריע לגדול הדור הרב הצדיק אמנון יצחק שלי"טא,אבל מה לעשות,קשה לטהר את השרץ הטמא שקרוי ש"ס חבורת חוליגנים, אספסוף מרושע ,ערב רב,קורח ועדתו ,צבור לא חכם שמונהג על ידי רבנים מרושעים מחללי שם שמיים ברבים, השם ישלם לכם מידה כנגד מידה,השם ישמור את הרב אמנון יצחק צדיק יסוד עולם,ירא השם בתכלית, השם יחזק אותך ,למרות כל הנסיונות הקשים שעוברים עלייך, השם ינקום בכול מבקשי רעתך ,אנחנו איתך באש ובמים אוהבים אותך מאוד מאוד

  איריס |
  הגב
 7. רשעים על פתחה של גיהינום אינם שבים בתשובה.
  גם בתקופת אלול ,שהמלך בשדה ונמצא בינינו הם אינם משכילים להבין ולהיטיב דרכיהם הנלוזות.
  אשרינו ,שזכינו לאיש אמת חד בדרא – הרב אמנון יצחק נ"י .

  אל |
  הגב
 8. כנראה שבמודיעין עילית אין אנשי אמת והם להם זכות לשמוע איש אמת!!
  ככה זה שבריוני ש"ס עדיין לא משלימים עם האמת שהוא חושף עליהם..ועל כל השאר

  אלדד |
  הגב
 9. לא יאומן כמה שתיקה יש מסביב גם מצד הקהל החרדי וגם מצד הרבנים… איפה כל הרבנים לעזאזל?!? הן האשכנזים והם הספרדים… לא שמעתי אף אחד עד היום שהעז לקום ולהתמודד מולו? אין צדיק אחד שמסוגל להפריך את כל טענותיו על בעיות הכשרות, המאכלים, הזמרים הפסולים? מפזרים תגובות כלליות שצריך לעשות שלום אבל שום רב לא מתייחס גופא לבעיות שמתוארות. כנראה שבאמת יש רק צדיק אחד בסדום וזהו כבוד הרב אמנון יצחק! כנראה שהאמת מנצחת אם אף אחד זמר או כשרות תבע אותו על כל ההפסדים עד היום! לא סתם אהב אותך צדיק האמת הרב יעקב יוסף שפקדנו את שעוריו קבוע… לא סתם רבי בניהו שמואלי חיזק את ידיך… אשריך רבי אמנון יצחק שזכית להיות צדיק אמת יחיד בדורך! תבורך! אל תרא ואל תחת מפני המלעיזים עליך!

  אלירן |
  הגב
  • לא להאמין כמה רשעים יש במודיעין עלית, שסניקים עלובים ,יום הדין הנורא מתקרב ועדיין אתם מחזיקים ברשעותכם, מבזים תלמיד חכם מזכה הרבים , אתם כופרים בשם ובתורתו אתם גרועים פי מליון מהחילונים, אין תרופה למכתכםן, הרב אמנון יצחק של"טא גדול הדור, צדיק וישר איש אמת,

   רוית |
   הגב