הגר"י עדס מורה להצביע "זך" במודיעין עילית – ובשאר הערים להצביע ג'

תנועת בני תורה ספגה מהלומה אדירה  בשלושת הימים האחרונים, לאחר שגדולי ישראל התייצבו על במה אחת והכריזו על תמיכתם במרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.

במודיעין עילית, בני תורה יכולה לשאוב עידוד רב מהוראתו של הגאון רבי יהודה עדס לתמוך ברשימת 'בני תורה' שסימנה 'זך',  לרב עדס כפופים מאות משפחות שיכולים להעניק ל'זך' את המנדט השני או השלישי בעיר האברכים.

אבי ברגר מועמד זך לראשות העיר ממשיך לחרוש את השטח בניסיון לגבש כמה שיותר קולות. לעת עתה המפה המצטיירת: גוטרמן 70% ברגר % 20 פתק לבן % 10. כל תוצאה אחרת תהיה הפתעה – שכן לאחר מסעם של גדולי ישראל בעיר וסבב בין תושבי העיר: עולה כי מרבית התושבים מצביעים ליהדות התורה.

יוני מזרחי ממשיך לנגוס בש"ס והבוקר הוא זכה לראיון אוהד ברדיו 'קול ברמה', מזרחי קיבל תגובות רבות גם מבוחרים אשכנזים שתומכים בו בשל העובדה שפעל רבות למען התושבים. מנגד ש"ס בעיר נחלשת בשל העובדה  כי התנועה יצאה לקמפיין משולב עם גוטרמן מה שמסב לה נזק תדמיתי עצום (גוטרמן לא בדיוק, דאג לציבור הספרדי בעיר) .

לסיכום: גורמים יודעי דבר בעיר מעריכים, כי יהדות התורה תזכה ב-11 מנדטים, בני תורה – 2-3, ש"ס: 1- 2 מזרחי 1-2, ורשימת כלל חסידי אינה עוברת את אחוז החסימה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.