ניצחון מוחץ לגוטרמן, כישלון לגפני: תקציב מודיעין עילית אושר

ניצחון מוחץ לראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן: למרות מאמצי על של גורמים בדגל התורה לחתור תחת גוטרמן – תקציב העירייה לשנת 2015 עבר ברוב מוחלט

ניצחון לראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן,  גם לאחר מאמצים של גורמים בדגל התורה לחתור תחת גוטרמן הוא הצליח להעביר את תקציב העירייה לשנת 2015 ברוב מוחלט. איש מבין החברים לא התנגד להצעת התקציב. נציגי בני תורה נמנעו בהצבעה.

יש לציין, כי גורמים בדגל התורה כועסים על גוטרמן בשל טענות שהוא מנהל כמעט לבד את העיר ואינו משתף אותם בחלוקת הג'ובים, גוטרמן מנהל את העיר מודיעין עילית כבר שלושה קדנציות ומצליח להשליט סדר בקרב חברי מועצת העייריה שסרים למרותו. חכ"י דגל התורה שהגיעו אתמול למודיעין עילית לקרב בלימה  שטרם נראה כמותו אצל חברי המועצה במטרה להכשיל את אישור התקציב של ראש העיר המכהן מטעמם, נחלו תבוסה.

חברי העייריה אכלו לראשונה צ'ולנט וקוגעל במהלך ישיבת המועצה, באדיבותו של חבר מועצת העיר נחמן ניימן (שלומי אמונים) שפינק את החברים במטעמים ממעדניית "אצל אריה" בברכפלד.

אמש, הגיעו חברי הכנסת של דגל התורה למודיעין עילית לדון עם חברי העייריה של דגל התורה על נושא התקציב וחלוקת משרות לאנשי דגל התורה, למפגש הוזמן ראש העיר שלא הגיע, לעומת זאת ששה חברים מדגל אכן הגיעו בניגוד לדעתו של גוטרמן, אך הערב גוטרמן רושם ניצחון כאשר כל חברי העירייה לא העזו להמרות את פיו והצביעו פה אחד בעד התקציב.

חבר עייריה אומר לקוקר: "כי גם אם יש קולות של מרד, זה לא עושה רושם על אף אחד, לגוטרמן יש רוב בלאו הכי ואי אפשר להדיח אותו עד סוף הקדנצייה הנוכחית".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יווווו

  אילו שטויות
  לא אהוב על אף אחד
  ואגן – איש עשייה:-) ביצוע של כל כך הרבה להטוטים על גבם של אנשי העיר ומתחת לאף הביקורת – רק הוא מצליח

  אני |
  הגב
 2. גוטרמן איש עשיה אהוב על כל אנשי העיר שלנו מודעין עילית ו
  רק מקנאה אישית של פולטקאים אחרים הם מנסים להזיק לו

  יאיר |
  הגב
   • הוא הצליח בברכתו של מרן הצדיק ר' שמואל שליט"א מירושלם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב