מודיעין עילית: כינוס חירום בעקבות סכנת סגירת הת"ת

עשרות הורים לתלמידים בת"ת תשב"ר התכנסו אמש בעקבות החשש הממשי על המשך קיום החיידר

בעקבות כוונת עיריית מודיעין עילית שלא לחדש את הרישיון לתלמוד תורה תשב"ר, אמש (מוצ"ש) התקיים כנס חירום בו השתתפו עשרות הורים לתלמידים בת"ת תשב"ר שע"י רשת עץ הדעת.

הורי הת"ת התכנסו בעקבות החשש הממשי על המשך קיום החיידר, לאחר שגורמים שונים הניפו מעליו את חרב הסגירה המוחלטת – וזאת בשל רישום דליל שהביא לגרעון תקציבי. התוצאה: מנהלי הת"ת הרימו ידיים והביע את דעתם שלא להמשיך בתפעול החיידר בשל  אי רווחיות.

בכנס , בהשתתפות עשרות מהורי הת"ת ובהנחייתו של הר' איתמר זק השמיעו ההורים את מחאתם על הגזירה והתגייסו כאיש אחד לעמוד לימין החיידר ולפעול להשארתו ולפריחתו המחודשת.

 

אסיפת החירום אמש

כידוע, ת"ת תשב"ר המרכזי מוביל קו ייחודי בדרכו החינוכית המיוחדת,הת"ת מיועד למשפחות בני תורה ביניהם גם הורים העמלים לפרנסתם, בניגוד לשאר הת"תים בברכפלד המיועדים לאברכים בלבד.

בסיום הכנס בחרו ההורים נציגים מטעמם שהתחייבו לעמוד בחזית המאבק ולפעול כל שביכולתם למען השארתו ושיגשוגו של הת"ת.

עם זאת, ישנם הורים שהביעו סקפטיות לגבי כוונת העמותה המנהלת את הת"ת להמשיך לנהל את החיידר במתכונתו הנוכחית, וזאת בשל כך שהמוסד לא אמור להביא בעתיד הקרוב לרווחים כספיים. "רק פילנטרופ גדול שמאמין בדרך יכול להביא לנס", טוען לנו אחד ההורים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האמת על עיריית מודיעין עילית

    מבירור אישי שלי חלה טעות בכתבה מכיוון שעיריית מודיעין עילית אינה מפעילה את החיידר ממילא אין באפשרותה לסגור אותו.

    למרות כל זאת העירייה תפעל ביחד עם וועד ההורים ותסייע ככל שניתן על מנת למנוע את סגירתו על ידי המפעיל או לסייע לוועד ההורים להביא מפעיל אחר למקום.

    אחד ממשתתפי האסיפה |
    הגב