מודיעין עילית כמרקחה: הפרקליטות חוקרת חשד לאיומים ושוחד בבחירות – פרסום ראשון

הבחירות במודיעין עילית כבר מאחורינו, אולם יתכן כי השתלשלות מערכת הבחירות, והאירועים שם יובילו לכדי פרשיית האיומים מספר 2.

בבחירות שלא היו לפני חמש שנים הגיש יוני מזרחי תלונה למשרד הפנים בגין איומים וזה הועברה ליאח"ה שפתחה בחקירה, ראש העיר יעקב גוטרמן נחקר במשרד המשטרה והתיק העובר לפרקליטות שלאחר חקירה סגרה את התיק מחוסר ראיות.

יוני מזרחי התמודד למועצה, ורק 70 קולות חסרו לו על מנת להיכנס למועצה.  במהלך מערכת הבחירות נתקל במזרחי בגורמים שונים שלטענתו איימו עליו ושיבשו את הליך הבחירות הפורמלי.

מזרחי אינו יושב בחיבוק ידיים, והוא פנה למשרד המשפטים בבקשה לפתוח בחקירה כנגד אותם גורמים שהתנכלו לו. היום כך נודע, משרד המשפטים העביר את התיק לידי הפרקליטות שתחקור את הפרשה.

האם בכירי העירייה איימו על מזרחי? האם אותם בכירים יתייצבו בקרוב במשרדי החקירה של יאח"ה בלוד? לטענת מקרובי מזרחי: אכן, הבכירים בעירייה עברו על החוק והם ישלמו על כך ביוקר,  בימים הקרובים צפויה התפתחות בפרשה שעשויה לטלטל את עיריית מודיעין עילית.

גוטרמן

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ש"ס אכלו את הכובע וגוטרמן אכל את שניהם ביחד ,נראה אכשיו הוא בטח משלשל במכנסיים,
  עמאר סתם התלכלכתה בפוליטיקה לא די שלא קבלתה סגן בשכר אתה גם אכלתה את
  הדגים המסריחים ,הייתה מידי תמים, נו מה לעשות הכסף מעוור עיני חכמים אכשיו אנו יודעים
  מי אתה,,

  אלי |
  הגב
 2. אני עמאר ממש נראה כמו צנחן וגולן כמו מקפל מצנחים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. תיקון: למזרחי חסרו יותר מ300 קולות, כי כולם שומעים למועצת חכמים, אפילו יאמרו על שמאל שהוא ימין ובפרט שאמרו על ימין שהוא ימין.לא סתם יצאו הרבנים נגד ה"מויסרים" בעיר.ואכן הוא לא הצליח,כי הלך נגד מועצת החמכים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הצבור הספרדי באמת לא היה חכם. שוב אכלו את הנוכלויות של ש"ס, אחרי שש"ס כל השנים לא עשו דבר בעד הצבור שלהם כביכול, ורק פעלו נגדו. עכשיו בבחירות זה היה השיא, כי הם היו בכלל המשתפי"ם של גוטרמן כדי להוריד את יוני, והכל בשביל הנזיד עדשים של משרות עבור עמאר הצנחן וחסידי הלא יוצלח. וכל זה, כשיוני מזרחי והחברים שלו היו היחידים שבאמת רצו להיטיב לצבור, והיחידים שהיו מסוגלים לעשות משהו טוב בשבילו, כמו שהוכיחו עוד לפני הבחירות גם בלי שיהיה להם כוח בעירייה. וגם התחייבו שלא רוצים משרות ולא כסף.
  עכשיו שהצבור ילך לחפש את ה'חברים' שלו בש"ס כדי שיעזור לו במצוקותיו.

  יוסי |
  הגב
 5. איי אל תגיד חיות למה לא אתה ולא יוני מזרחי אחראים מה מתאים לעיר אל רק מועצת חכמי התורה תחליט והיא החליטה אחרת מימה שאתה ויוני חושבים אז תירגע ואל תזרוק כל מיני כינויים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. חרדים עם מטומטם. עד שבא מושיע כיוני מזרחי להציל אותכם מעוני הדלות הדפיקות המריבות הבזבוז זמן החטטנות ועוד שלל מרעין בישין שזכיתם בהם ביושר אתם מתנהגים כמו חיות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב