מעליות נפרדות במודיעין עלית: הדרת נשים מסוג חדש?

 

מעליות נפרדות במודיעין עילית? אלמונים הגיעו הבוקר למרכז המסחרי במודיעין עילית וריססו כתובות על גבי המעליות עליהם נכתב, שלטי הפרדה בין גברים לנשים.

מאחורי ההתארגנות עומדת ככל הנראה, קבוצה של אברכים במודיעין עילית, שמשתייכים לזרם הקיצוני שמנסים להטמיע את רעיון קווי המהדרין, גם לקוי המעליות בעיר.

עד כה, לא נהוגה הפרדה במקום וגברים ונשים יורדים במעלית, אולם עתה החליטו קבוצה של אברכים שהגיע הזמן להנהיג הפרדה במעליות, וזאת משום חשש למכשול.

בעבר היה ניסיון דומה שנכשל, היה זה, לפני כשנתיים נתלו כרוזים שקוראים לציבור התושבים להנהיג הפרדה במעליות,  "מתוך הבנה הדדית בין כל התושבים ולמען הסדר הטוב", נכתב בכרוזים שהודבקו, "בנסיעה במעלית שבמרכז העסקים – המעלית החדשה לגברים והמעלית הישנה לנשים". בכרוז מודגש כי "ההנהגה הינה מרצון התושבים והמשתמשים במעלית לגאוות ופאר שכונתנו". 

 

IMG-20140327-WA0005

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושו והיכלמו: למה אתם מחדירים קרירות בכל ענין?? בשביל מה בדיוק צריכות הנשים להדחף עם הגברים בכניסה לאולם החתונות?? מה עם לא תתרו אחרי עיניכם שאומרים שלוש פעמים ביום?? טוב תעשו אם תסירו את השטות שכתבתם שם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חשבתי שזה אתר חרדי…. בכל מקום חרדי מרכזי המשמש את שני המינים כמו אולמות חתונה,וכו' יש מעליות נפרדות מה לא טוב בזה, הלחילונים דמינו? אשריכם גודרי הגדר והעומדים בפרץ.

  צבי |
  הגב
 3. מה הקשר "הדרת נשים", אולי זה הדרת גברים?
  זה פשוט הפרדה, לא הדרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. זה הכי מקומם: "המעלית החדשה לגברים והמעלית הישנה לנשים"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב