מודיעין עילית: מפגיני הפלג תקפו את הרב קסלר

על פי תושבי העיר, עם  סיום התפילה צעקו מספר מתפללים לעברו קריאות גנאי וקללות עד שהגיע לביתו

אנשי 'הפלג' הירושלמי הפגינו במהלך תפילת קבלת שבת ברח' חפץ חיים מול ביהמ"ד של רב העיר הגר"מ קסלר. במחאה על מעצרו של בן התורה הספרדי

על פי תושבי העיר, עם  סיום התפילה צעקו מספר מתפללים לעברו קריאות גנאי וקללות עד שהגיע לביתו.

במקביל, בבני ברק דיווחו על קבלת שבת המונית בו השתתפו מפגיני הפלג.

הוועדה להצלת עולם התורה מסרה כי בשל מעצרו הנפשע של תלמיד הישיבה 'איתן ראדה', שנכלא בשל סירובו להתייצב בלשכות הגיוס כחלק מהמאבק נגד גזירת הגיוס. הורו רבני הפלג לצאת ולהכריז על מחאה אדירה ברחובה של עיר. ההפגנה תקיים בשעה שאנשי התועבה יצעדו במרכזה של ירושלים.

 

 

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בטוח שאלו שלוחום של גדולי ומאורי הדור - יה"ר שיקויים הכתוב "והיה טרם יקראו ואני אענה עוד הם מדברים ואני אשמע וגו'

  בטוח שאלו שלוחום של גדולי ומאורי הדור כמו הגר"ח קנייבסקי שליט"א והגר"י אדלשטיין יאריכו ימים על ממלכתם, ולהבדיל בין החיים, הגרי"ש אלישיב והגראי"ל שטיינמן זצוקללה"ה.

  כנראה כשאין ברירה וכשכואב על כבוד שמים אז צועקים, וע"פ תורה חייבים כולנו כאחד למחות נגד השמד. כהיום כולם יודעים שבלי הפגנות/המחאות האלו ימשך עלינו השמד של "מושי גפני ביחד עם ינקושי" ר"ל. וע"פ הדרכה של כל הרבנים כולנו חייבים לצאת במתקפה פומבית חריפה נגד המגייסים לומדי תורה לשמד של צהל!!! המגייס מס' 1 הוא = גפני = היינו "אותו איש" של דורינו.

  על כן אנו מכריזים בצוותא בשם כל גדולי ישראל, ובקול ד' ברמה, מחאה וזעקה גדולה ומרה, על כל הפעולות הנזכרות [דהיינו = גיוס השמד] שמביאים הריסת וחורבן דת תורתינו הק', "ואנו פונים בשם הקב"ה לכל מי שיש בידו להתפלל מכל הלב, ולמחות בגוף ובממון לקיים "שובה ישראל עד ד' אלקיך" בפרט ע"י ידי מחאות אלו ולעשות כל אשר מוטל עליהם, להפסיק "אותו איש" תיכף מכל פעולות אלו של "שמד", וחלילה מליתן יד להם". ויה"ר שיקויים הכתוב "והיה טרם יקראו ואני אענה עוד הם מדברים ואני אשמע וגו' תיכף ומיד מ.מ.ש. בס"ד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. עלילת דם! בית מדרשו של הרב קסלר בכלל לא ברח' חפץ חיים, כל המעשה לא היה ולא נברא

  עלילת דם! בית מדרשו של הרב קסלר בכלל לא ברח' חפץ חיים, כל המעשה לא היה ולא נברא

  משה |
  הגב