מודיעין עילית: פעוט בן חצי שנה נפטר כתוצאה מ'מוות בעריסה'

אסון רודף אסון: חובשים שהוזעקו לבית בבמודיעין עילית נאלצו לקבוע את מותו של פעוט כבן ששה חודשים. {גל אסונות}

אסון רודף אסון: גל הטרדיות הפוקד את הציבור החרדי נמשך גם הבוקר. חובשים שהוזעקו לבית ברחוב שאגת אריה במודיעין עילית מצאו במקום פעוט כבן ששה חודשים כשהוא מחוסר הכרה ונטול דופק ונשימה.

המתנדבים ביצעו בפעוט פעולות החייאה ממושכות שבסיומן נאלצו לקבוע את מותו.

ע"פ ההערכות מדובר בעוד מקרה של מוות בעריסה. מקרה המצטרף לעוד שני מקרים דומים שאירעו השבוע.

כזכור, אמש דיווחנו כי חובשים שהוזעקו הבוקר לבית ברחוב עמק יזרעאל בבני ברק מצאו בו פעוטה כבת שנה כשהיא מחוסת הכרה ונטולת דופק ונשימה.

החובשים ביצעו בה פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לקבוע את מותה. לאחר בדיקה התברר כי התינוקת נפטרה בשל מוות בעריסה.

יום קודם לכן פעוטה איבדה את ההכרה אצל המטפלת בבני ברק ונפטרה. המטפלת הזעיקה את החובשים לאחר שהבחינו שמשהו אינו כשורה, ולאחר פעולות החייאה ממוכות הם קבעו את מותה של הפעוטה.

המקרים האחרונים מצטרפים לשרשרת האסונות שפוקדת את המגזר החרדי בחודשים האחרונים. ביום ראשון האחרון דיווחנו על אבל בקהילה החרדית באשדוד עם קבלת הבשורה המרה על הסתלקותה של הרבנית מרת שיינדי ברגמן ע"ה, אשת האברך ר' ישראל ברגמן – מחשובי קהילת גור בעיר.

לפני כחצי שנה התגלתה אצל המנוחה המחלה הארורה, ביום שישי האחרון היא התמוטטה בביתה מול ילדיה ופונתה לבית החולים שם נאבקו הרופאים על חייה. הבוקר הם נאלצו לקבוע את מותה והיא בת 37 שנים בלבד.

שעות קודם לכן, בששעות הלילה המאוחרות של מוצאי שבת, אליה עיאש, צעיר חרדי כבן 19 שרכב על אופנוע ברחובות צפת במוצ"ש האחרון, החליק והתהפך מסיבה שאינה ברורה ונפצע באורח אנוש.

מתנדבי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו לבית החולים 'זיו' בניידת טיפול נמרץ תוך ביצוע פעולות החייאה. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפצירים בנהגים בכלל, וברוכבי הדו-גלגלי בפרט, לנקוט משנה זהירות בעת הנסיעה ו/או הרכיבה. ברשות גם יצאו במספר קמפיינים לאחרונה שבמרכזם שימת דגש על זהירות בעת רכיבה על דו-גלגלי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.