מודיעין עילית – שוטר חרדי יטפל בתלונות בעבירות החמורות

לאחר פרסום המכתב אותו שלחה מנהלת אחד מבתי הספר בעיר לתלמידותיה והוריהן, ובו היא מזהירה מפני מטרידים ברחובות העיר, נהג הסעות שהיה קשור למקרים החמורים, נעצר והבוקר (ג'), יובא אל בית המשפט, להארכת מעצרו.

בעקבות המקרים והאופי החמור שלהם, הוחלט במשטרת ישראל להציב שוטר חרדי במודיעין עילית, שיטפל בתלונות הקשורות בעבירות חמורות אלו. המש"ק – מרכז שיטור קהילתי חרדי, יאויש על ידי שוטר חרדי.

הבוקר אמר סגן ניצב דודי חיון, מפקד תחנת בנימין, לגל"צ כי "מש"ק חרדי זה תפקיד מאוד ייחודי שפועל במגזר מאוד מורכב וסגור, אותו אדם אמור ליצור אמון בין הקהילה לבין אותם גורמים שאמורים לשתף פעולה עם המשטרה, ובכך לחשוף את אותן עבירות שלא היו מגיעות למשטרה", הסביר חיון את הסיבה להצבת שוטר כזה

כזכור, הוציאה ההנהלה בבית הספר, מסמך ובו היא מסבירה ומבקשת את עזרת ההורים בשמירה על בנותיהן ומזהירה כי "מספר מקרים בהם נטפלו אנשים לבנות גם במקומות בהם קיימת תנועת אנשים ואף בשעות היום", עוד מבקשת ההנהלה כדי להגן על הילדות "במקרים שבהם ליווי שכזה אינו מתאפשר לכם, בשום פנים ואופן, עליכם לשלוח פתק בכתב ידכם ובו בקשה לשחרור, וכן הצהרה ברורה שידוע לכם שיציאת הילדה מבית הספר לבדה – היא על אחריותכם האישית באופן בלעדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.