מודיעין עילית: 100 תלמידות נותרו ללא סמינר – פרסום ראשון

פתיחת שנת הלימודים בעיר מודיעין עילית תחל ברגל שמאל:  סמינר לבנות 'יגלניק' במודיעין עילית לא יפתח את שנת הלימודים הקרובה וכמאה תלמידות נותרו ללא סמינר, כך התבשרו הורי התלמידות בסוף השבוע.

  ל'קוקר' נודע, כי הורי התלמידות קיבלו הודעה מהנהלת הסמינר לפיו שנת הלימודים בכיתות ט' לא תפתח ועל התלמידות למצוא מקום חלופי וזאת בשל הקשיים הכלכליים.

 יש לציין, כי מדובר בבנות מכל הזרמים והעדות, אשכנזיות, ספרדיות , תימניות, שיוותרו ללא סמינר.

 רבני העיר ועסקנים יושבים כעת על המדוכה ומנסים למצוא פתרון חלופי ויצרתי שיפתור את הבעיה שמעיבה על  פתיחת שנת הלימודים.

 אחד העסקנים אומר בשיחה ל'קוקר' כי הסיטואציה לא פשוטה כלל וכלל, " הסמינרים סגרו את ההרשמה כבר בקיץ  ועתה לא נותר מקום פנוי לתלמידות שיאלצו להישאר  בביתן  ללא סמינר".

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כרגע יש הרבה בנות מעולות שנותרו ללא סמינר 5 ימים לפני תחילת הלימודים ולאף אחד לא אכפת , וממש חבל שסגרו את הסמינר הוא היה סמינר על רמה (מידיעה אישית!)עם בנות איכותיות בלבד אפילו שהשם שלו לא היה הכי …….. אבל בתוך הסמינר כולם ידעו שזה סמינר מצוין עם צוות איכותי וחם עוד יחלמו על סמינר כזה!!!ובאמת חבל שבינתיים לא נמצא פתרון לבנות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה מה שקורה שראש העיר לא נבחר ע"י התושבים .הוא עושה מה שהוא רוצה ופועל לפי אינטרסים תוך התעלמות מהמצב הקיים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. זה מה שקורה שאין בחירות, שאין מי שנותן את הדין פעם ב 5 שנים, זה מה שקורה שהרבנים מחליטים ואם כבר מחליטים שיסיקו מסקנות מהעסקונות. נא להתעורר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. החובה הכלכלית מוטלת על העירה לדאוג לפתוח עוד מסינר לשבץ עוד 100 בנות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • יש פשקווילים על כל נושא כמעט קטן כגדול, ורק על הנושא הבוער הזה נשמרת השתיקה בקנאות!!!
   ומודעות רחוב שניתלו בכדי לעורר את ההורים על ועדות הערר במשרד החינוך, מוסרות בדבקות ובמסירות נפש כשהדבק עליהם אפילו לא יבש – ואח"כ מתפלאים על הנוער הנושר, על אחמד בן שרה ועל הגזירות הקשות על עולם התורה…… נראה לי שהכל מגיע לנו….וביושר

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב