צפו: מודעות בשכונות החרדיות: "חיים אמסלם, סליחה!" (וידאו) (תמונות)

מודעות ענק נתלו בשעות האחרונות בלוחות המודעות בכל הריכוזים החרדים ברחבי הארץ שכותרתם "חיים אמסלם, סליחה!". צפו

מודעות ענק נתלו בשעות האחרונות בלוחות המודעות בכל הריכוזים החרדים ברחבי הארץ שכותרתם "חיים אמסלם, סליחה!".

במודעה, עליה חתומים אברכים בני תורה ספרדים נכתב: "אנחנו אברכים ובני תורה יודעים היום, בעקבות הפרסומים הקשים, את האמת, שאתה אוהבו האמיתי של מורינו ורבינו רבם של ישראל מרן רבי עובדיה יוסף זצוק״ל וזיע״א .

חירפת את נפשך ונרדפת על שזעקת מקירות לבך את שאי אפשר היה להאמין שקורה, את שאי אפשר היה לשמוע, את שהלב מאן לקבל. אוי לנו שכך עלתה לנו, אויה לנו".

ומוסיפים: "כמאמינים בני מאמינים אנו יודעים כי באותו יום מר ונמהר כשעלה מרן בסערה השמימה נתגלתה לפניו באחת כל האמת. האמת שהתבררה לאחרונה לכל עם ישראל. היום מרן יודע מי באמת אהב אותו וחרף את נפשו למענו. צדקתך יצאה לאור".

"אנחנו מבקשים ממך היום בשמנו ובשם כל תלמידי מרן סליחה ומחילה גמורה על שחשדנו בך במה שאין בך. זכות מורינו הגדול, מרן זצוק״ל תעמוד לך ולבני ביתך אמן", כותבים אותם אברכים.

אחד ממובילי המחאה, אברך ספרדי בן תורה שמסרב להיחשף ל'קוקר': היום, כשמתברר איך עבדה השיטה, ואיך שכנעו את מרן לצאת נגד דרעי – כולם מבינים מי סילק את ח"כ לשעבר חיים אמסלם והשמיץ אותו בפני מרן והכל בגלל אינטרסים פוליטיים צרים. היום, אנו מבקשים ממנו סליחה על כל השנים האלה שחשדנו בו לשווא".

[alooma ref="ca023ea0f52ab5a43e5f88db4b8d481b.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

unnamed (31)

unnamed (32)

unnamed (33)

unnamed (34)

unnamed (35)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הייתי חושב שה"אברך בן תורה" זה אמסלם בעצמו,
  אבל הוא לא בן תורה!
  הוא משוגע על עצמו בלבד

  יוסי |
  הגב
 2. דרקי, אם עבדו על מרן, וכל הוראותיו ודבריו אין בהם ממש, אז גם אין ממש במה שמרן החזיר אותך לשס, כי בני ביתו סתם עבדו עליו. מה עוד שזה היה בזמן שמרן היה חלש מאד…

  ובנקודה הזאת ישנה גם הקלטה, שבישישבת המועצת מרן לא רצה להחזיר אותך לשס, ורק הכריחו את מרן, בעל כורחו ושלא בטובותו להחזירך.

  תלמיד מרן |
  הגב
 3. שקוף שיד העבריין במעל! מעונין להחזיר את אמסלם בתקווה שזה יפגע בישי,אך הספינים הנבזיים לא עובדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב