מי נלחם בבנק מרכנתיל?

מודעות ענק הודבקו הלילה של יום שלישי בכל רחבי ירושלים בהם נכתב בענק" אלפים בציבור החרדי מאוכזבים מבנק מרכנתיל". השאלה הגדולה מי עומד מאחורי זה. הפרטים בפנים { המאבק החדש}

מודעות ענק הודבקו הלילה של יום שלישי בכל רחבי ירושלים בהם נכתב בענק" אלפים בציבור החרדי מאוכזבים מבנק מרכנתיל". השאלה הגדולה מי עומד מאחורי זה.

בבנק מרכנתיל הופתעו הבוקר לגלות את לוחות המודעות בירושלים מכוסות במודעות ענק נגד הבנק. במודעות הענק נכתב כי אלפים בציבור החרדי מאוכזבים מהבנק. בתחילת היום עלה בהנהלת הבנק מספר אפשרויות בנוגע לזהות הגוף שעומד מאחורי הפצת המודעות. אלא שממידע שהגיע לקוקר עולה כמעט בברור כי ככל הנראה מי שעומד מאחורי המודעות הם אנשי המאבק של ידידי עיתון 'הפלס' הקוצפים וזועמים על הפרסום המאסיבי של בנק מרכנתיל בעיתונות החרדית ובעיתון 'יתד נאמן' תוך החרמת עיתון 'הפלס'.

בוועד המאבק של ידידי הפלס סירבו לאשר או להכחיש את שייכותם לעניין רק הגיבו ואמרו: "מי שעובד עם המשרד האינטרסנט  שלא יתפלא שהציבור החרדי מאוכזב ממנו". כמו כן הם הוסיפו "ספציפית בנוגע לבנק מרכנתיל, הם יודעים היטב שיש להם עשרות גופים ממסדיים של סכומי עתק המזוהים עם קוראי 'הפלס', והחרמתם לא תוכל להימשך לאורך זמן".

בתוך כך, אנשי הפלס מבטיחים להחריף את המאבק. הבוקר פורסמה מודעה בעיתון הפלס מטעם ועד המאבק בה הם מודיעים כי צפוי בקרוב כינוס חירום. במודעה נכתב כך: "הודעה חשובה. המערכה החשובה שלפנינו לקראת התארגנות נרחבת לעמידה נחושה על זכויותינו, להפסקת הפגיעה בציבור חשוב ורבותיו – ולמחאה צרכנית נרחבת יתקיים אי"ה כינוס חירום נרחב בו יובאו דברי הרבנים שליט"א על עניני השעה ויישמע בו דבר המאבק הנחוש וההכרחי. לקראת הכינוס החשוב נבקש מכל מי שבידו רעיון או מיזם לתועלת המאבק, נא ליצור קשר בדחיפות".

כמו כן אתמול בצהריים קיבלו אלפי מנויי הפלס הודעה מוקלטת בה הם מתבשרים על פתיחת מאבק בבנקים 'לאומי' ו'פועלים', כשמנויי העיתון נקראים לעזוב את הבנקים הללו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.