מחריפים את המאבק – מודעות רחוב נגד קווי הנייעס

החלטת מועצות גדולי התורה שהתקבלה על סגירת קווי הנייעס החרדים, עוברת למודעות רחוב תוקפניות. תחת חתימה אנונימית בשם "וועד הפעולה" תוקפים במודעה את מפעילי קווי הנייעס אשר לדבריהם עוסקים בליבוי המחלוקות ולשון הרע וכו'.

כאן מגיעים מחברי המודעה לאיום וכותבים "ובאם תמשיכו לעמוד במרייכם לא ננוח ולא נשקוט עד אשר יסגרו קווים אלו". ונפעל נגדכם בכל הדרכים שנראה על פי דעת תורה כולל פרסום שמכם ברבים".

לא ברור כרגע מי עומד מאחורי המודעות, האם אלו גורמים אנונימיים, או אנשים שקשורים למקבלי ההחלטות. במידה ואכן המודעות הגיעו מגורמים רשמיים, יש כאן בהחלט עליית מדרגה במלחמה נגד קווי הנייעס.

לפני כשבוע וחצי נסגר "הקו החרדי" שפעל תחת חסותם של אנשי חזון אי"ש 5', בראשם מרדכי בלוי ואחרים. לאחר הוראת המועצות קיבלו בקו החלטה לסגור את הקו. למרות סגירת הקו הודיעו אנשיו כי הסגירה תלויה ועומדת בכך ששאר הקווים יסגרו גם הם. לדברי בעלי הקו, במידה ולא יעשו כן הקווים האחרים, ישובו הם להפעיל את הקו מחדש בכדי לתת תשובת נגד לקווים האחרים המושפעים – לדבריהם – מהפלג הירושלמי.

ייתכן וזהו המשך ניסיון ללחוץ את הקווים האלו לסגור את פעילותם. ובאם לא יועיל המאבק הנוכחי נראה שוב את הקו החרדי – המשוייך לחזון אי"ש – 5 חוזר לפעילות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.