אסון בבית וגן: נינו של הגרב"מ אזרחי לא התעורר

רופאים וחובשים באיחוד הצלה סניף ירושלים ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך למרבה הצער נקבע מותו

אסון בבית וגן: נינו של מרן הגרב"מ אזרחי, בן עשרה חודשים לא התעורר הבוקר משנתו ומותו נקבע במקום. רופאים וחובשים באיחוד הצלה סניף ירושלים ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך למרבה הצער נקבע מותו.

מוטי לנדאו ראש סניף נוף באיחוד הצלה סיפר בצאת השבת: "יחד עם שני רופאים המתנדבים באיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ממושכות בנסיון להציל את חייו של הפעוט כבן 10 חודשים. אך למרבה הצער נקבע מותו וע"פ המסתמן מדובר בתסמין של מוות בעריסה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ת נ צ ב ה

  בניגוד למי שחושבים כי היוונים ניהלו מאבק נגד תורתנו הקדושה באמצעים פשוטים וברוטליים, כאלו שמן העבר האחר היתה ריקנות, המציאות שונה. היוונים היו ‘חכמים’ הם ביקשו להפיץ את חכמתם ולמחוק את החכמה היהודית שהתחרה בהם והיתה גדולה וחזקה, בשביל להיות הראשונים ב’חכמה’ הם היו צריכים להגמיד קודם את מי שעמדו מעליהם ואת זה הם עשו ב’חכמה’ בדרכים של ויכוחים כתבו ו’הוכיחו’ כי תורתם ודרכם היא הנכונה והטובה וכי כך צריך לחיות, ואילו הדרך היהודית היא העקומה המובילה לאסון חלילה.

  ובזה אנחנו מגיעים למה שקורה בדורנו זה. משום מה במקום שכולם ישקיעו לאחר השואה ויקדמו זה את זה על מנת להציל את שארית הפליטה להחזיר לחיים את תורתנו הקדושה, מיליוני יהודים שהיו מלאי תורה נטבחו ונשרפו ואנו זקוקים לדור חדש שיצמח וימלא את מקומם וימשיכם, נקלענו למצב נוראי שישנם מי שמבקשים להשתלט על התורה, לא טוב להם כי יש עוד מי שלומדים ויודעים, חשוב להם ל’הוכיח’ כי האחרים עמי הארצים וכי רק הם תלמידי חכמים.

  לצערינו המאבק הזה קיים עד היום הזה, ‘המתיוונים מדגל התורה’ משום מה מבקשת זה דור לטעון כי רק הם ‘תייירה’ וכי האחרים עסקנים או עמי הארצים, הם רוצים להיות מעל ושכל עם ישראל יהיה מתחתם, ומה שהם עושים עתה הוא חמור פי כמה, הם מבקשים להשתלט גם על העסקנות על מנת למנוע מן החסידים כל יכולת אי פעם לטעון או להוכיח כי בכל הקשור לתורה הם לא פחות גדולים מהם, ואכן יש היום אצל החסידים תלמידי חכמים שמכניסים את התלמידי חכמים של ‘המתיוונים מדגל התורה’ בכיס הקטן.

  שימו לב מה שהם עושים, לא עוד רק חבר ‘מועצת גדולי התורה’ או מקסימום ‘יושב ראש’ מעתה יש ‘שר התורה’ {מרן יענקושי} הם מבקשים בכך להעלות את “איש האלוקים” שלהם בדרגה אחת מעל רבני אגודת ישראל, הם מוציאים הוראות בשמו כאילו שאין מי שיכול לחלוק עליו, וכולם יודעים שכל הוראות מרח’ רשב”ם 23 הם אך ורק מיענקושי ולא מר’ חיים, הם מתירים את האסור כולל דינים שהם חושן משפט היכן שחייבים להתייצב לדין תורה ושיהיה אפילו משה רבינו אי אפשר להחליט החלטות כאן בלי הסכמת הצדדים, ככה הם בונים עמדה חדשה בתקוה כי זו תעלה אותם פסיעה מעל האחרים. הם ממש כמו היוונים שביקשו להשכיח את התורה כך ‘המתיוונים מדגל התורה’ מבקשים כי החסידים יפלו עד כמה שרק אפשר. וכעת הגאון יענקושי שר”י ממשיך באותו קו למרות שבשנים האחרונות עושים מאמץ של שקט בנושא אבל מתחת לשטח זו המציאות.

  אין היום לחסידים אוייב גדול יותר מ’המתיוונים מדגל התורה’ ודומיהם שהם היוונים של הדור, הם אלו שמבקשים את הלהשכיחם תורתך מן החסידים מפני שרק זה משרת אותם, הם מבחינת ציבור אף גרועים מן היוונים מפני שהיוונים לא הכחישו כי הם יוונים ואילו ‘המתיוונים מדגל התורה’ של ימינו מציגים פני ‘חרדים’ כשלמעשה הם עושים את עבודת היוונים בצורה הרבה יותר קשה, ומזל לעם ישראל שענשי עץ לא לוחמים נגד החסדים, הם רק לוחמים נגד חידוש גזירת גיוס השמד ותו לא.

  חנוכה זה הזמן הנכון להתבונן במצב הזה, ואיך להלחם בתופעה הזו, לא לאפשר את המצב הזה בשום אופן להמשך, שימו לב החסידים יכבדו כל ראשי ישיבות ורבנים ליטאים ואפ’ רבני ומנהיגי עץ, בכיבודים הכי עדינים וחשובים, אבל לא להיפך, והכוונה כאן לגדולי ‘המתיוונים מדגל התורה’. עתה הזמן להיאבק ועד הסוף להכחיד את המציאות הזו עד שיבינו כי יוונים היו פעם אחת וכי יוונים חרדים מן הסוג של ‘המתיוונים מדגל התורה’ לא יהיו עוד!!!! כדכתיב כְּתָב זאת זכרון בספר כי מחה אמחה את זכר עמלק וגו’….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שיהא כפרה על "ג ז י ר ת - ש מ ד " בבני ברק --- ע"י רובינשטיין שר"י

  שיהא כפרה על "ג ז י ר ת – ש מ ד " בבני ברק — ע"י רובינשטיין שר"י

  ג ז י ר ת - ש מ ד ---ע"י רובינשטיין שר"י |
  הגב