"מוות לחרדים": פעילים חילוני תיעדו בחורי ישיבה במנגל בליל יום השואה

הפעילים אנטי חרדים ניצלו את יום השואה – והסיתו נגד החרדים, כשבחרו לתעד בני ישיבות שנמצאים בחופשת בין הזמנים בטבריה ועשו "על האש" אתמול בלילה. התגובות החילוניות – חריפות

פעילים אנטי חרדים ניצלו אמש את יום הזיכרון לשואה ולגבורה, בידיעה שבני הישיבות בחופשת בין הזמנים ורבים מהם נמצאים בטבריה בנופש על חופי הים, בקברי צדיקים כמו רבי מאיר בעל הנס ועוד, והגיעו לתעד אותם "מבלים".

אמש הסתובבו מספר פעילים חילונים בטבריה וצילמו ותיעדו את בני הישיבות הנמצאים בעיר, בכדי להראות שכביכול החרדים "מזלזלים" ביום השואה ועושים מנגל ועל האש ביום הזה.

הפעילים צילמו את בחורי הישיבות כשהם נמצאים על החופים ועושים מנגל, והעלו את התיעוד לפייסבוק, ומשם – הדרך לביטויי השנאה כלפי החרדים הייתה קצרה. פעילים של אותו מועמד קיללו בדף שהחרדים "ייחנקו וימותו", מאחר ו"לא אכפת להם" מיום כמו יום השואה, הם לא מתגייסים וכו'.

בין התגובות נכתב: "מוות לחרדים", "צריך להביא את החמאס שיחסל אותם", ועוד תגובות שלא ניתן לצטט באתר חרדי בשל הלשון הגסה בה השתמשו המגיבים.

שמעון כהן, עיתונאי תושב טבריה, אומר ל'אקטואליק': "אני חושב שבכל נושא בין הזמנים הזה של ניסן, צריכים הרבנים לעשות חישוב מסלול מחדש. אין חילוני ואפילו מסורתי שלא מתחלחל כשהוא רואה את המנגלים ואת הבחורי הישיבה לידם בליל יום השואה. אני חושב שצריכים להחזיר את בני הישיבה לספסל הלימודים מיד לאחר אסרו חג, ובייחוד שאנחנו בימי הספירה, שהם ימים מסוכנים, ואסור לשמוע מוסיקה ועוד… אפשר להחזיר להם את הימים האלה מיד לאחר שבועות או בסוכות".

מנגד, תושב טברייני אחר אומר ל'אקטואליק': מדובר כאן בהסתה נטו. זה אנשים שמחפשים רק מה למצוא נגד החרדים כל היום והם מצאו להם דרך איך לכלכך על הציבור החרדי, כי עוד חצי שנה יש בחירות, ובשבילם, כדי לקדם מועמד אנטי חרדי לראשות העיר, זה מעולה".

 

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. 10 יא חתיכת מיץ של זבל תת אנושי אם תחפושת על הראש

  עדיף להיות אתאיסט מאשר חלאתיסט כמוך וכמו דומיך יא חתיכת טינופת וצואה אנושית

  אמן תישרף באש הגיהנום יחד אם משפחתך הארורה והעלובה תוריד את התחפשות יא מזוייף |
  הגב
 2. זה בגלל גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד והזימה

  זה בגלל גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד והזימה

  זה בגלל גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד והזימה |
  הגב
 3. יום השואה

  מי שמאמין ביום הזה שהוא יעמוד בצפירה אצלנו השואה תמיד בראש ולא רק יום אחד בשנה
  בוא נראה אותם שבוע הבא ביום הזכרון הם בוכים ושעה אחר כך הם עושים מנגל וחגיגות

  בחור ישיבה |
  הגב
  • כשהם... עומדים בצפירה זה לא מעלה ולא מוריד לנשמות - אתה חושב שזה מה שיעזור לנשמות הנרצחים הקדושים? בהחלט לא - מה שיעזור להם זה להגיד קדיש על נשמותיהם - לקרוא עליהם תהילים - לשמור שבת קודש - לקיים כל מצות התורה - ודווקא לעמוד בצפירה לזכרם זה בדיוק מה שהם לא צריכים - ואתה יודע למה? כי לידיעתך הרבה הצפירה הזאת הומצאה בגרמניה - כן כן כן - אותה גרמניה של פעם והיום - אז מה , לדעתך לעמוד דום בצפירה גרמנית זה לכבד את זכרם של המתים? כי אם ככה אתה חושב - אתה כנראה לא מבין שזאת פשוט אירוניה - והמבין יבין. ותחזרו בתשובה בקרוב!!!

   כשהם… עומדים בצפירה זה לא מעלה ולא מוריד לנשמות – אתה חושב שזה מה שיעזור לנשמות הנרצחים הקדושים? בהחלט לא – מה שיעזור להם זה להגיד קדיש על נשמותיהם – לקרוא עליהם תהילים – לשמור שבת קודש – לקיים כל מצות התורה – ודווקא לעמוד בצפירה לזכרם זה בדיוק מה שהם לא צריכים – ואתה יודע למה? כי לידיעתך הרבה הצפירה הזאת הומצאה בגרמניה – כן כן כן – אותה גרמניה של פעם והיום – אז מה , לדעתך לעמוד דום בצפירה גרמנית זה לכבד את זכרם של המתים? כי אם ככה אתה חושב – אתה כנראה לא מבין שזאת פשוט אירוניה – והמבין יבין. ותחזרו בתשובה בקרוב!!!

   גד בן אביו |
   הגב
   • את יום השואה - דהיינו לקבוע יום לזכר השואה, קבעו החילונים שהם הגרועים שבאומות, יחד עם הרבנות הראשית, ולמרות שמדובר [ברבנים] שהסכימו, היהדות החרדית מעולם לא קיבלה את דרכם, וזו נשארה נחלת החילונים בלבד, ולאו דוקא מפני שאצלנו הכל כלול בט' באב. אלא שכל מה שנקבע על ידי המדינה או מי מזרועותיה, והרבנות הראשית היא חלק מזרועות המדינה הטמאה, לא התקבלו בעם ישראל, ובפרט אינם יכולים להתקבל על היהדות החרדית. אין כאן ויכוח כלל אם צריך או לא צריך, אם טוב או לא טוב לקבוע יום לזכר השואה, הענין הוא כך: כי ברגע שמדובר במה שמקודש לחילוני פסול, האוכל נבילות וטריפות ביום הכיפורים, ומומר לכל התורה כולה {וכידוע שכל החילונים בלי שום יוצא מן הכלל כופרים בד' ובתורתו} אנחנו היהדות החרדית החזקה, אינם יכולים להיות שותפים להם כלל וכלל, מפני שחובתנו האידיאית היא 'התבדלות', איננו רוצים להיות שותפים לכם, בגלל שכל מה שאתם רוצים מהחרדים זו - שמד ושמד ועוד שמד. וזו סברא חזקה שאין עליה תשובה בדרך אמת.

    את יום השואה – דהיינו לקבוע יום לזכר השואה, קבעו החילונים שהם הגרועים שבאומות, יחד עם הרבנות הראשית, ולמרות שמדובר [ברבנים] שהסכימו, היהדות החרדית מעולם לא קיבלה את דרכם, וזו נשארה נחלת החילונים בלבד, ולאו דוקא מפני שאצלנו הכל כלול בט' באב. אלא שכל מה שנקבע על ידי המדינה או מי מזרועותיה, והרבנות הראשית היא חלק מזרועות המדינה הטמאה, לא התקבלו בעם ישראל, ובפרט אינם יכולים להתקבל על היהדות החרדית.

    אין כאן ויכוח כלל אם צריך או לא צריך, אם טוב או לא טוב לקבוע יום לזכר השואה, הענין הוא כך: כי ברגע שמדובר במה שמקודש לחילוני פסול, האוכל נבילות וטריפות ביום הכיפורים, ומומר לכל התורה כולה {וכידוע שכל החילונים בלי שום יוצא מן הכלל כופרים בד' ובתורתו} אנחנו היהדות החרדית החזקה, אינם יכולים להיות שותפים להם כלל וכלל, מפני שחובתנו האידיאית היא 'התבדלות', איננו רוצים להיות שותפים לכם, בגלל שכל מה שאתם רוצים מהחרדים זו – שמד ושמד ועוד שמד. וזו סברא חזקה שאין עליה תשובה בדרך אמת.

    את יום השואה קבעו החילונים הגרועים שבאומות |
    הגב
 4. מי לא בא עם פרחים. השמפניה לכבד את התבלינים החרדים לא נאה ולא יאה עד לאן הגענו !

  היתי פעם שם זה לא המקום שלי בניכם. אתם חלאות המין האנושי

  חוזר בשאלה |
  הגב
 5. א

  שיתביישו אלה שככה קיללו. יהודי ככה מקלל יהודי גועל נפשש

  H |
  הגב
 6. אסור לזלזל בקדושי השואה

  השואה וקדושי השואה הוא כאב תמידי לכל שומר תורה ומצוות איבדנו שם את הכל, את המשפחה את גדולינו וכו' וכו', ולא ניצלנו את השואה לבנות מדינה וכדומה, ורק ניסוני בעזרת השם לבנות הכל מחדש וב"ה הצלחנו והשם יעזור הלאה
  והפוך, אלו שאומרים שהלכו כצאן לטבח ומוסיפים שאם היה לנו צבא לא היה שואה הם מזלזלים בקדושי השואה,
  ואלו שצועקים נגד שומר תורה ומצוות יבינו אחד ולתמיד, שהחרדים לא קיבלו את קביעתם מתי לעשות יום השואה, ודוקא לא, זה ענין גויי, ע"פ היהדות עושים יום השנה ביום שנפטר או מקסימום ביום הצרה,
  והעיקר – בשבילינו גדולי ישראל קובעים חגים וימי אזכרה ולא הממסד,
  המנגל זה לא זלזול בשואה אלא הצהרה שהם לא מקבלים את קביעות של הממסד,
  ואם מישהוא רוצה להגיד שהוא מבין שזה זלזול בשואה, שיגיד, אבל האמת הוא גם יודע, ונא להפסיק עם ההשתלטות של הממסד על ציבור שומרי תורה ומצוות.

  יוסף |
  הגב
 7. לא קיבלנו את השואה

  אף אחד לא מזלזל בשואה הפוך החילונים מזלזלים בשואה באומרם שהלכו כצאן לטבח,
  ושהחילונים יבינו אחד ולתמיד, שהחרדים לא קיבלו את קביעתם מתי לעשות יום השואה, ודוקא לא, זה ענין גויי ע"פ היהדות עושים יום השנה ביום שנפטר או מקסימום ביום הצרה, והעיקר – בשבילינו גדולי ישראל קובעים חגים וימי אזכרה ולא הממסד,
  המנגל זה לא זלזול בשואה אלא הצהרה שהם לא מקבלים את קביעות של הממסד החילוני,
  ואם מישהוא רוצה להגיד שהוא מבין שזה זלזול בשואה, שיגיד, אבל האמת הוא גם יודע, ונא להפסיק עם ההשתלטות של הממסד והחילונים על ציבור שומרי תורה ומצוות.

  ברוך |
  הגב
 8. כמו שהם אוכלים לחם בפסח

  כמו שהם אוכלים לחם בפסח בכוונה בבני ברק מול כולם ולא סןפרים אותנו אנחנו גם לא סופרים אותם… ובמקום לעמוד סתם במשך דקה עדיף שיגידו איזה פרק תהילים….

  יוסף |
  הגב
 9. גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה - הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם - לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים... אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל. אנחנו מקווים שהחיילים ידעו ויזכרו תמיד שרק הקב"ה שומר על עם ישראל ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל.

  גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה – הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם – לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים… אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל. אנחנו מקווים שהחיילים ידעו ויזכרו תמיד שרק הקב"ה שומר על עם ישראל ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 10. אני גאה שלא אעמוד בצפירה - לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!!

  אני גאה שלא אעמוד בצפירה – לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!!

  אני גאה שלא אעמוד בצפירה - לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! |
  הגב