מוזס: "כל שר בטחון יתנגד לגיוס חרדים" (וידאו)

נציג 'יהדות התורה' בועדת חוץ ובטחון משוכנע כי כל שר בטחון יתנגד לגיוס בכפיה של הציבור החרדי. צפו{ראיון מיוחד}

ועדת חוץ ובטחון של הכנסת ממשיכה בדיונים לקראת ההצבעה הצפויה ביום שני הקרוב במליאת הכנסת לתיקון חוק הגיוס.

החרדים  דורשים בין היתר לבטל את הסנקציות הפליליות לאלתר ולהעביר את השליטה בנושא לידו של שר הבטחון.

כמו כן דורשים החרדים לדחות את יישום החוק עד לשנת 2023 ולאפשר לשר הבטחון להכריע באשר ליישום הסנקציות.

את הציבור החרדי מייצג נאמנה בועדה, הנציג החרדי היחיד בחוץ ובטחון. מדובר בחבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס, בין נאום לדיון  הוא התפנה להעניק ראיון לאתר "קוקר" והסביר את דרישות המפלגות החרדיות
בראיון נשאל מוזס כיצד סומכים במפלגות החרדיות על שר הבטחון העתידי,  שר הבטחון משה יעלון אינו מעוניין בעימות חזיתי עם המפלגות החרדיות, אך  במידה ונציג יש עתיד יכהן בתפקיד כל התחזיות השחורות של אנשי הפלג הירושלמי יתממשו. מוזס השיב במענה לשאלה ואמר:  "עובדה זו אינה פוטרת אותנו מעשיית השתדלות לנסות ולמזער מקסימום מהנזקים שבחוק הקודם, מוזס הביע בטחון מוחלט כי כל שר בטחון, "אפילו אביגדור ליברמן", יבין כי מאבק בכפיה לא יביא לעליה בשיעור המתגייסים החרדים".

לסיום התייחס מוזס אודות המאבק שלו עם ח"כ עופר שלח (יש עתיד) שהסית נגדו ואמר כי הגיע הזמן שהגולגולת שלו תהיה במלחמה. מוזס הסביר כי כאשר דיבר על מס גולגולות התכוון למס כספי כפי שמובא פעמים רבות. "רואים ששלח לא למד תנ"ך אלא השקיע את זמנו בלימודי ליב"ה", עקץ מוזס.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. והוא רחום יכפר עון…. ברור כחמה שכל הפיגועים היום בגלל פלג המתייצבים לגיום השמד והזימה. "קול דמי אחיך צועקים אליך מן האדמה." פלג המסיונרים והערב רב, פלג הכופרים בד', בגידה של עסקנים חרדים, הם הפכו יושבי הקואליציה להצביע בעד גיוס בני הישיבות בא"י! אני עמדתי בהר סיני ואני יודע מה התורה אני מכיר אותה! והם כנראה "לא" עמדו על הר סיני… כל אותם אלפים בני תיייייייירה שנתנו את הכח הם שותפים. שותפים פעילים לכל הבגידה הזו בקב"ה, וכל החילול ד' הזה, זה חטאת הקהל שעוד לא הייתה כדוגמתו אולי עוד מימי ירבעם בן נבט!!!! כשבגדו ישראל בה' יתברך, במלכות בית דוד, בבית המקדש והשתחוו לעגלים, והקריבו קרבנות לעגלים.

  יכול להיות שמאז עוד לא הייתה כזאת בגידה. בתוך היהדות החרדית! איזה קרבן העלם ציבור יצטרכו להביא על כזה דבר, אם יש כזאת היכי תימצי בכלל. על חילול ד' על חילול שם שמים. התורה נקרעת לגזרים ע"י הפורקי עול פלג הבני ברקי! ר"ל

  תבינו טוב: אנחנו בעיצומה של גזירת שמד, זה לא מצב רגיל, עכשיו יש איום על בחורי הישיבות!!! השלטון מנסה לשנות את האופי של הציבור החרדי על ידי פיתויים שונים. יש ציבור גדול של חרדים אותנטים שלא רוצים לראות בסביבבתם סממנים ציוניים כמו שהם לא רוצים לראות נשים חרידיות לא צנועות. ויש אלו מפלג השמד בני ברק שעו מתייצבים ר"ל. חכי"ם חרדים נא תפסיקו לפגוע בציבור החרדי!

  נ.ב. "חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר" גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה"ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי"ם. אפילו ח"כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: "אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר. אבל החרדים-חזקים והולכים כצאן לטבח..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב