מוזס: "אין הוראה להחרים את לפיד"(וידאו)

הוויכוח ב'אגודת ישראל' באשר ליחס ליו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד מתלהט: בעוד שר הבריאות יעקב ליצמן טוען כי דעת מועצת גדולי התורה החסידית היא שלא לנהל אי\תו שיג ושיח, ח"כ מנחם אליעזר מוזס מצהיר: "אין הוראה חד משמעית מהמועצת בנוגע ללפיד, אני מיודד עם לפיד, לימדו אותי לחפש את הטוב בכל אדם" {מחלוקת ב'אגודה'}

הוויכוח ב'אגודת ישראל' באשר ליחס ליו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד מתלהט: בעוד שר הבריאות יעקב ליצמן טוען כי דעת מועצת גדולי התורה החסידית היא שלא לנהל אתו שיג ושיח, ח"כ מנחם אליעזר מוזס מצהיר: "אין הוראה חד משמעית מהמועצת בנוגע ללפיד, אני מיודד עם לפיד, לימדו אותי לחפש את הטוב בכל אדם".

בראיון לעיתונאי דוד בן בסט ברדיוס 100Fm אמר ח"כ מוזס: "אין הוראה חד משמעית ממועצת גדולי התורה בעניין הזה, אני מיודד עם לפיד אין הוראה להחרים אותו, לימדו אותי לחפש את הטוב בכל אדם".

(הראיון ששודר ב-VOD – Hot)

החיבוק של מוזס מגיע על רקע עמדתו הברורה של שר הבריאות יעקב ליצמן שנוהג שלא לדבר עמו באופן עקרוני, ליצמן טוען כי לפיד גרוע יותר מליברמן וכי דעת גדולי ישראל שלא לדבר איתו. "בשביל זה יש לנו מועצת גדולי התורה והיא תחליט מה כן ומה לא. אבל אי אפשר להישאר איתו חברים. זה לא בן גוריון, אפילו לא דוגמה לבן גוריון. הוא גרוע ממר"צ, ואף גרוע מאביו שרק דיבר, הוא גם עשה. קם בן אדם בבקר מקים מפלגה שמושתתת רק על שנאת דת ונגד התורה והחרדים. רק זה.

לטענת מוזס, גם את בן גוריון החרדים תיעבו לאחר שהתנכל אליהם. "אני מכיר קצת היסטוריה. בן גוריון היה בשעתו לא פחות עוין לציבור החרדי והיו מדברים איתו. בעל ה'אמרי חיים' הורה לצאת ולהפגין נגדו בכל מקום שכן הוא אויב העם. בשביל לא לדבר אפשר להיות חלק 'מהעדה החרדית' וסאטמר ולא להיכנס לכנסת.

"אם אני בא לשם, אני יכול לדבר איתו ולנסות להשפיע עליו. מי יודע, יש לו 21 מנדטים בסקרים, אולי הוא יהיה שר האוצר הבא אנחנו מדברים עם כל אחד ומנסים להשפיע בכל הדרכים", טען מוזס.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין הוראה מנוכלוף דרעקי להחרים את לפיד כי נוכלוף חושש שלפיד ייכנס לממשלה דבר שיגרום להדחתו של נוכלוף.

    מועצת נוכלוף |
    הגב