מוזס: "הבטחתם, אבל לא הבטחתם לקיים" (וידאו)

הניסיון להביא לקיצוץ בתקציב הקואליציוני של 'יהדות התורה' מתקבל בתגובות זעם במפלגה. ח"כ מוזס הגיב לכך במליאת הכנסת: "לא מקובלת עלינו האמרה – הבטחתי אבל לא הבטחתי לקיים"

הניסיון להביא לקיצוץ בתקציב הקואליציוני של 'יהדות התורה' מתקבל בתגובות זעם בתוך שורות המפלגה. ח"כ מנחם אליעזר מוזס (יהדות התורה) הגיב לכך במליאת הכנסת: "לא מקובלת עלינו האמרה – הבטחתי אבל לא הבטחתי לקיים". פתח מוזס.

מוזס הוסיף: "בהסכם הקואליציוני הכנסנו סעיף מרכזי המדבר על השבת קצבאות הילדים, אין אפילו שקל אחד מעבר למה שביקשנו להשבת קיצוצי לפיד -פירון ושות' בבחינת 'והשיב את הגזילה'. אנחנו דורשים להמשיך את המצב הקיים כפי שהוסכם בהסכם הקואליציוני חודשיים לאחר שנחתם מן הראוי לגנוז את הדרישה לקצץ בתקציב ולמצוא ספיחי שומן אחרים בתקציב ולא לנגוע בפת לחמם של ילדי ישראל". אמר מוזס.

[vimeo 133451210 w=500 h=383]

ביום רביעי שבוע שעבר בערב כינס ראש הממשלה בנימין נתניהו פגישה עם ראשי סיעות הקואליציה בלשכתו, ועלו בה שתי אפשרויות – קיצוץ רוחבי בכל המשרדים, או הפחתה בהבטחות הקואליציוניות, אך הפגישה הסתיימה ללא הסכמה.

למחרת הצהיר יעקב ליצמן כי "לא אתן לשנות כלום ממה שחתמו איתנו בהסכם הקואליציוני. אעמוד על קצבאות הילדים ותקציבי הישיבות. שלא ינסו אותנו". גם יו"ר ש"ס אריה דרעי התבטא נגד אי העמידה בהסכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.