מוזס: "הרפורמים עושים בר מצווה לכלבים"

חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס אומר בראיון לגלי צה"ל כי אם נתניהו לא היה מבטל את המתווה "הייתה נבחנת אפשרות של ממשלה חלופית", האזינו לראיון

יממה לאחר הניצחון הגדול של המפלגות החרדיות, חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה התייחס לתרחיש בו ראש הממשלה נתניהו היה מתנגד להקפאת מתווה הכותל: "הייתה נבחנת אפשרות של ממשלה חלופית", אמר מוזס לרזי ברקאי ובועז ביסמוט בגלי צה"ל.

מוזס תקף את הרפורמים: "הם עושים בר מצווה לכלבים", לעג מוזס.

החלטת הממשלה לבטל את מתווה הכותל כפי שדרשו הח"כים החרדים מעוררת סערה ברחבי העולם. התנועה הרפורמית שהייתה אמורה להיפגש עם ראש הממשלה ביום חמישי ביטלה את הפגישה, כך מדווח אוריה אלקיים בגלי צה"ל. אחד הרבאיים הרפורמים ריק ג'ייקובס הסביר: "אין על מה לדבר איתו"

מוקדם יותר, ביטלה הסוכנות היהודית ארוחת ערב שהייתה מתוכננת היום עם ראש הממשלה. חבר הנאמנים של הסוכנות מתכוון להיפגש עם שדולת העם היהודי ולהביע בפני הח"כים את מחאתם. ח"כ ציפי לבני תיפגש היום עם ראש התנועה הרפורמית ריק ג'ייקובס.

בכירים בממשלה אמרו אתמול לוואלה! NEWS כי מדובר ב"מחטף של נתניהו והמפלגות החרדיות" שנועד למנוע ביקורת מוקדמת על ביטול המתווה. שר בממשלה אף טען כי "ההצעה נוסחה תוך כדי ישיבת הממשלה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.