ח"כ מוזס: "מברך את נבחרת ארגנטינה על ביטול המשחק"

נמנע חילול השבת: שחקני הכדורגל מארגנטינה הודיעו כי לא יבואו למשחק שתוכנן להיערך במוצ"ש, וח"כ מוזס עלה לברך אותם על כך

המחאות של הערבים ואנשי השמאל נגד הגעת שחקני הכדורגל מנבחרת ארגנטינה לשחק בארץ במשחק שתוכנן במוצאי שבת בירושלים הצליחו לבסוף, ואמש הודיעו השחקנים שהם לא יבאו לשחק בארץ.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ניסה לדבר עם נשיא ארגנטינה ולבטל את ההחלטה של השחקנים וכן להביא אותם לבסוף לארץ, אך גם זה השיב בסירוב וביטול הגעת השחקנים נותר על כנו.

אנשי שמאל ורוב חברי הכנסת הוציאו הודעה לעיתונות בהן זעמו על ההחלטה ותקפו את שרת התרבות מירי רגב שהיא אשמה, בגלל שהחליטה להעביר את המשחק לירושלים.

אבל מי ששמחו על ביטול המשחק הם חברי הכנסת החרדים. לא כולם היו מוכנים לדבר על הנושא, אבל ח"כ מנחם אליעזר מוזס דווקא עלה לשידור בנושא, לתכנית מנדי וביתאן בכאן מורשת, ואמר כי הוא "מברך את נבחרת ארגנטינה ואת ארגנטינה על ביטול המשחק. חסך לנו המון כאבי ראש, גם קואליציוניים. אני מבין שזה פגע לכמה באגו, אבל זה טוב מאד".

אחד מעסקני שמירת השבת אומר ל'אקטואליק': "מה שנעשה כאן זה יותר מנס. מאות שוטרים ומאבטחים יהודים היו אמורים להיות בכל האזור של אצטדיון טדי משעות הבוקר של השבת, ורק לחשוב על אלפי אנשים שהיו יוצאים מכל רחבי הארץ בעיצומה של השבת קודש. אם תיקח למשל משפחה שהייתה יוצאת מטבריה שבצפון לירושלים בשביל להשתתף במשחק, היא הייתה חייבת לצאת בשעות הצהרים, כי המשחק היה אמור להתחיל שעה אחרי צאת שבת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.