צפו בוידאו: מוזס נגד היועץ המשפטי: "דרישתך נובעת מרדיפת החרדים"

אמש במסגרת נאומים בני דקה במליאת הכנסת העלה ח"כ מוזס מיהדות בתורה את דרישת היועץ המשפטי לממשלה לבחירות חוזרות בבית שמש ואמר לו כי דרישה זו נובעת מרדיפת הציבור החרדי.

מוזס אמר: "סיפור דומה ארע בנצרת ושם הסתפקו בספירה חוזרת של מספר מעטפות: "ראו מה בין בית שמש לנצרת. שופטת בית משפט המחוזי בנצרת קיבלה את ערעורו של המפסיד בבחירות שהפסיד בפער של 22 קולות, והורתה על ספירה מחודשת של 47 מעטפות בלבד. כך צריך להיות. לעומת זאת, בבית שמש, ניצח ראש העיר משה אבוטבול בפער של קרוב ל 1000 קולות מיריבו. אך שם הצטרף לחגיגה נגד ראש העיר הנבחר, היועץ המשפטי לממשלה, ודורש לערוך בחירות חוזרות בכל העיר, ומדוע? כי מדובר בראש עיר חרדי! זו הסיבה היחידה! מדוע בנצרת בחר היועץ שלא להתערב ואילו בבית שמש בחר להתייצב נגד המועמד החרדי שנבחר ולא הסתפק בדרישה לספירה חוזרת של מספר קלפיות? האם עינו צרה בניצחון של חרדי על פני רעהו שאיננו חרדי?

מוזס המשיך ותקף: "המקרה מזכיר את סיפור היריקה על ילדה בת 7, יריקה שלא היתה ולא נבראה, עובדה שלא מנעה פתיחת מסע הסתה נגד הציבור החרדי, מתוקשר ומשומן. המשטרה בסיום החקירה סגרה את התיק אך ההסתה השאירה את חותמה ונזקיה".

צפו בנאומו – באדיבות ערוץ הכנסת

צילום תמונה – פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.