האד' מויז'ניץ במכתב למשפחות הנערים: "אין בפי מילה" • המכתב המלא

האדמו"ר מויז'ניץ שיגר מכתב תנחומים למשפחות הנערים: במכתבו כותב האד': "יחד עם כל בית ישראל בזה דברי ניחום על בנכם בכורכם היקר, אשר עלתה נשמתו בסערת השמימה בידי בני עוולה, בעבור היותו יהודי ובן לעם הנבחר, אין בפי מילה וקשה מאד הדבר להביע את נטפי התנחומין למול אובדן שכזה.

ח"כ מנחם אליעזר מוזס הגיע בשעה האחרונה לניחום האבלים בבית משפחת יפרח כשליחו של רבו האדמו"ר  מויז'ניץ. מוזס מסר למשפחה מכתב תנחומים מאת האדמו"ר מויז'ניץ. מוזס קיבל לידיו מכתבי ניחומים מהאדמו"ר גם עבור משפחות פרנקל ושאער אותם ימסור בהמשך הערב.

במכתבו כותב האד': "יחד עם כל בית ישראל  בזה דברי ניחום על בנכם בכורכם היקר, אשר עלתה נשמתו בסערת השמימה בידי בני עוולה, בעבור היותו יהודי ובן לעם הנבחר, אין בפי מילה וקשה מאד הדבר להביע את נטפי התנחומין למול אובדן שכזה. עוד כותב האד' במכתבו, "אולם עובדת היותינו יהודים מחייבת אותנו להאמין באמונת אומן, כי ד' הצדיק ויהי שמו מבורך, ממקום מנוחתו עדן בצל בעל הרחמים ובורא הנשמות ימליץ טוב עליכם ועל אחינו כל בית ישראל . ומסיים בתנחומים, "ברוך גוזר ומקיים יחזק אותכם וינחם אותכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוביפו לדאבה עוד ובמהרה נזכה לראות בשוב ד ציון אכי"ר".
Screenshot_2014-07-06-18-59-57-1

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.