מוטי זיסר מעמיד את תכולת הווילה המפוארת בפתח תקוה למכירה פומבית

ב-4 בדצמבר הקרוב ייפתח הבית לתצוגה של 4 ימים בשעות מוגדרות מראש וב-9 בחודש תתקיים מכירה פומבית בווילה ברחוב יד הבנים בפתח תקוה ■ באתר של קלאודיוס, שינהל את המכירה, נמצאים כל הפריטים

התפתחות מפתיעה בסאגה סביב ביתו של מוטי זיסר בפתח תקוה. לאחר שביתו יצא למכירה, הוא החליט למכור את תכולת הבית המפואר. כחלק ממהלך זה החליט זיסר לערוך מכירה פומבית של החפצים השונים.

כך, ב-4 בדצמבר הקרוב ייפתח הבית לתצוגה של 4 ימים בשעות מוגדרות מראש וב-9 בחודש תתקיים מכירה פומבית בווילה ברחוב יד הבנים בפתח תקוה שתתחיל בשעה 18:00. מי שמנהל את המכירה הוא קלאודיוס – בית מכירות פומביות וגלריה. באתר של בית המכירות הפומביות מופיעים כל הפריטים שיעמדו למכירה כמו גם שעות הביקור בנכס לקראת המכירה הפומבית.

רשימת המלאי הגדולה של החפצים השונים מעניקה מבט חד פעמי אל תוך ביתו של זיסר והפריטים הרבים שעיטרו אותו. מדובר בכ-280 פריטים שיעמדו למכירה למרבה למחיר.

בין היתר ניתן למצוא ברשימה כלי כסף, מספר רב של שטיחים, יצירות אמנות מגוונות, נברשות, כורסאות, כדי נחושת ענקיים מהודו, יודאיקה, שולחן ביליארד מקצועי, אולם בית קולנוע כולל ציוד אלקטרוני ממוחשב ו-36 כורסאות, קופסת כסף לאתרוגים, פסנתר כנף, מראות גדולות, חנוכיות ועוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.