מוישי הולצברג יככב בכינוס השלוחים

ביום רביעי השבוע ייפתח בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק כינוס השלוחים העולמי לשנת ה'תשע"ו. בשיאו של הכינוס, יוזמן הילד מוישי הולצברג, בנם של השלוחים הרב גבי ורבקי הולצברג הי"ד {שבע שנים אחרי}

ביום רביעי השבוע ייפתח בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק כינוס השלוחים העולמי לשנת ה'תשע"ו. בכנס ישתתפו כ-5,000 שלוחי הרבי מכל קצוות תבל והוא יימשך עד ליום שני הבא, כ"ז במרחשוון.

על פי דיווח באתר החב"די 'שטורעם', בשיאו של הכינוס, יוזמן הילד מוישי הולצברג, בנם של השלוחים הרב גבי ורבקי הולצברג הי"ד, שנרצחו בפיגוע הטרור בבית חב"ד שניהלו במומביי שבהודו. כך גם חבריהם של גבי הולצברג יטלו חלק במעמד.

מוישי צפוי להגיע למקום משכנה של חסידות חב"ד בברוקלין כדי לקחת חלק בכנס השליחים העולמי המסורתי, שאליו מגיעים מדי שנה שליחי החסידות.

מאז האסון ועד היום גודל מוישי בבית סבו וסבתו, הרב שמעון ויהודית רוזנברג, המשמשים לו הורים ועסוקים בימים אלו בבניית בית מעשים טובים שינציח את זכר הוריו.

בעצרת עצמה צפוי מוישי לקרוא פרק תהילים, וקריאת הפרק תוקדש כתפילה למען שלומם וביטחונם של תושבי ארץ ישראל. גם רבה של ירושלים, הרב שלמה-משה עמאר. ישתתף ב'באנקעט' ואף יכובד באמירת פרק תהילים לשלום עם ישראל בארץ ישראל, בשל המצב הביטחוני הקשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.