מוכנים לקרב: נשק יום הדין של דגל באלעד

פחות מחודש לבחירות – בדגל מכינים את "נשק יום הדין" בקרב על ראשות העיר אלעד. על פי ההערכות מרן הגר"ח קנייבסקי ייאלץ להגיע בפעם הראשונה בחייו לעיר אלעד ובכך לעשות היסטוריה

בעוד כחודש יתייצבו תושבי אלעד מאחורי הפרגוד וייבחרו את ראש העיר הבא: ישראל פרוש או יצחק פינדרוס שהוצנח במיוחד מכיכר ספרא. בעוד פינדרוס נהנה מתמיכתם של מרן הגר"ח קנייבסקי ומפלגת דגל התורה ושס, פרוש איש שלומי אמונים ובן למשפחה האצולה, מכיר את השטח מקרוב, יצטרך לתת פוש אחרון בקרב על ראשות העיר. מכיוון שפרוש אהוד מאוד על תושבי העיר הצעירה, בדגל מכינים את "נשק יום הדין" בקרב על ראשות העיר. על פי ההערכות מרן הגרח קנייבסקי ייאלץ להגיע בפעם הראשונה בחייו לעיר אלעד ובכך לעשות היסטוריה. מרן הגר"ח נמנע מלפקוד את העיר וזאת בשל סלידתו מהעיר בה הוא מפקפק.

בבחירות הקודמות תמך הגרח בפרוש אך הסתפק בחנייה בכניסה לעיר. בדגל מאמינים כי עצם כניסתו של הגר"ח לעיר תפיח רוח והתלהבות בקרב התושבים הליטאיים ופעילי דגל התורה שייכנסו לפעולה.. במידה וזה לא יספיק, ייתכן וישלפו בחצר ברשב"ם הקלטה שבה הגר"ח ידבר באופן תקיף כלפי מי שלא יתמוך בפינדרוס."ייתכן כי הגרח אף יטיל קללה", חוששים בעיר, אך בעבר הטלת הקללות על הפלג הירושלמי לא השפיעה על הבחירות לרשויות המקומיות בהם הפלג זכה להישגים רבים.

מנגד,בשלומי אמונים סבורים כי פרוש שמכיר כל תושב בעיר ואהוד בקרב התושבים יצליח לסחוף אחריו המוני תושבים אל הקלפיות. גורם בעיר מסביר: "עוצמת האהבה,האהדה והתמיכה לה זוכה ישראל פרוש החג הזה בכל מקום אליו הוא מגיע בעיר אלעד החל מישיבת תורה בתפארתה מעוז דגלאי מובהק וכלה בישיבת שערי תבונה מעוז ש"סי מובהק מוכיחות כי מבחינת תושבי העיר אלעד העסק סגור , ישראל פרוש ראש עיריית אלעד!".

בנתיים , המועמדים פרוש – פינדרוס החלו את קמפיין הבחירות בבתי הכנסת בעיר, פינדרוס וגם פרוש סילסלו בקולם וניסו להתחבב על הציבור הספרדי בניסיון לכבוש את ליבם של עדות המזרח.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האתר מוכיח בכל כתבה שהוא נגד ש"ס ודגל!!!

  כתבי האתר אנשי ישי תפסיקו לנסות לשנות את דעת הקהל חוץ מפילוג שנרשם על שמכם לא יצא לכם מזה כלום!!!

  כתבה שמוכיחה ברור את השנאה לש"ס ודגל!!! |
  הגב
 2. עוד "הישג אדיר לישראל פרוש" מצליח להכניס את רב חיים לאלעד!!!

  וזה בקדנציה הראשונה!!! ברור שנבחר ב"פרוש"

  יכניסו את רב חיים וזה משרת את פרוש. |
  הגב
 3. בשס עובדים על הקלטות של הרב קנייבסקי. חושבים שהציבור מטומטם

  הרב שמח בכהונתו של פרוש באלעד הגנרטורים הישיבות וכו וכו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אין סיכוי לפינדרוס גם אם ר"ח יכנס לעיר

  הציבור לא מטומטם כולם יודעים שדרעי ויענקי מנסים לעשות סיבוב פוליטי ומבזים את רב חיים
  למען כבודו של מרן שר התורה לא ניתן ליענקי את הכח!! נבחר "פרוש"!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב