מול כל השמאל: 'הליכוד' יצא לתמוך ברה"מ

 אלפים הגיעו אמש לפתח תקווה להפגנה השבועית מול של מנדלבליט על כך שמורח את החקירה. מהצד השני של המתרס עמדו  שרים, חברי כנסת ופעילי ליכוד שהביעו תמיכה בראש הממשלה. צפו

בליכוד מבולבלים: על רקע החלטתו ארי הרו לשמש עד מדינה, שר התחבורה ישראל כ"ץ, שאמור להחליף את נתניהו  במידה ויתפטר הביע תמיכה ברה"מ "לא מדיחים ראש ממשלה על סמך כותרות בתקשורת", כתב כץ בעמוד הפייסבוק שלו.

"יש לאפשר לראש הממשלה למלא את תפקידו בהתאם למנדט אותו קיבל מהציבור, במדינה דמוקרטית לא מדיחים ראש ממשלה בגלל הפגנות אופוזיציה או הליכי חקירה חלקיים".

אלפים הגיעו אמש לפתח תקווה להפגנה השבועית מול של מנדלבליט על כך שמורח את החקירה. מהצד השני של המתרס עמדו  שרים, חברי כנסת ופעילי ליכוד שהביעו תמיכה בראש הממשלה. שר התקשורת איוב קרא, יו"ר הקואליציה דוד ביטן וחברת הכנסת נאווה בוקר, השתתפו בהפגנה. הפעילים השמיעו את הגינגל המפורסם של הליכוד במהלך העצרת.

ח״כ דוד ביטן אומר לאתר 'אקטואליק': אני רואה בחומרה את המאמצים האנטי דמוקרטיים להשפיע על היועץ המשפטי לממשלה לקבל החלטות שיהיו נוחות לתנועות השמאל. בשביל זה אני מארגן את ההפגנה מזמין את כל עם ישראל להגיע ולהביע אמירה חד משמעית. דבר כזה לא יעבור בשקט״. "אנחנו עושים את זה מואחר בצאת שבת שגם החרדים יבאו וישתתפו ויחזקו את ביבי", הוסיף ביטן.

שרת התרבות מירי רגב, אמרה אמש כי היא שוחחה עם נתניהו ו"שמחה" לשמוע שהוא "בטוח בעצמו וחוזר על אמירתו שלא היה כלום". בעמוד הפייסבוק שלה כתבה רגב כי "הציבור מבין היטב שמנסים להפיל את נתניהו בכל דרך. לא יעזור להם, קאט דה בולשיט. תנו לעבוד!".

צילום: תומר נויברג / Flash90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.