מו"ל משפחה תוקף את דרעי: "הוא לא עשה כלום – זורה חול בעיני הציבור"

עיתון 'משפחה' יצא למתקפה כנגד שר הפנים דרעי שגרר רגליים בפרשת המרכולים. מו"ל העיתון אלי פלאי מסביר : "התנהלות השר דרעי ושאר הנציגים היא זריית חול בעיני הציבור". האזינו לראיון.

תחת הכותרת "לדראון עולם", עיתון 'משפחה' בחר לתקוף בכותרת הראשית שלו את שר הפנים  אריה דרעי,  על כך שגרר רגליים בפרשת המרכולים, ובכך אפשר לבג"ץ להתיר לעיריית תל אביב לפתוח את המרכולים בשבת.

מו"ל 'משפחה' אלי פלאי הסביר בראיון למשה גלסנר ב'קול ברמה' על המתקפה הלא שגרתית של 'משפחה' שהפתיעה את דרעי ואנשיו: "התנהלות השר דרעי ושאר הנציגים היא זריית חול בעיני הציבור", אמר פלאי "זה יום עצוב", קובע פלאי, "יותר קל להתגולל על בג"צ ולתרץ תירוצים", הוא מנמק, "במשך תקופה ארוכה כל אחד גילגל את הסיפור מאחד לשני, דרעי לא עשה שום דבר במשך השנתיים בהם כיהן כשר הפנים", תקף.

לדבריו "תוך כמה שנים רוב העסקים בישראל יהיו פתוחים בשבת בגלל הפרצה בחוק".

אתמול צייץ עורך משפחה אריה ארליך כנגד הנציגות החרדית שלא עשתה כלום בפרשת המרכולים, "אלף הצטדקויות וגלגולי עיניים לא יטשטשו עובדה בסיסית אחת: הנציגות החרדית גררה רגליים בפרשת המרכולים בת״א, מרחה זמן וסמכה על הנס – וזו התוצאה".

אשר מדינה דוברו של דרעי צייץ בטוויטר בתגובה לכותרת 'במשפחה', "מה יותר גרוע מ״דיראון עולם״? אולי חובבנות, בדיות ושנאה עצמית".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לפני שאתם שופטים וחורצים דין נחכה לתגובה של אריה דרעי בטוח שיש לו מה להגיד ולהסביר . על כתבתו של פלאי הוא מחכה הרבה זמן בפינה לאריה כל עוד שהשותפים החרדים האחרים ישבו בשקט ומכרו לו דיס אמפרומציה !!! נחכה להפתעה של אריה בזה הוא מומחה גדול שיכניס את פלאי לפינה בחזרה

  אבי |
  הגב
  • כבר שלושה ימים ודרעי רק מקשקש מילים היו לו 60 יום ולא הגיב .למה לחכות?

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. מאד ייתכן,שדרעי מכר את השבת תמורת הטבות כאילו ואחרות.. וד"ל .. עיין בראון-חברון…

  לא נתפלא |
  הגב
 3. נחמא פורתא.

  אחרי סגידה עיוורת לדרעי מתקופת הבחירות הגיעה ההתפכחות.

  מקווה שזה יימשך והם יעברו לתמוך באלי ישי.

  בחג הפסח הם דווקא קיימו ראיון עם רבן של ישראל, הרהה"ג מאיר מאזוז שליט"א

  תלמיד מרן |
  הגב
 4. פלאי צודק 100 % !!! .דרעי גם גרם ,לפתיחת מתחם התחנה בירושלים, בגלל שמלכיאלי ברח מהצבעה !!!

  דרעי הקומבינטור. |
  הגב