מומו דרעי משיב אש: "לוקחים פרשייה קטנה כמו הבית בספסופה, ומנפחים אותה"

בריאיון לעיתונאי מיכאל טוכפלד במקור ראשון' תוקף אחיו של דרעי את החיטוט העיתונאי בנכסים שרשומים על שם ילדיו של אחיו אריה דרעי."לאריה יש ילדים נשואים שכמו כולם לקחו משכנתא, ונעזרו בהורים משני הצדדים ובמתנות שנתנו אלפי האורחים שבאו לחתונה", הוא אומר.

בצל פרשת השחיתות שבו מעורב לכאורה יו"ר ש"ס אריה דרעי, העניק אחיו  שלמה ( מומו) דרעי, ראיון ל'מקור ראשון' בו הוא דוחה את כל הטענות נגד אחיו אריה וקורא להן "מהומה על לא מאומה".

עו"ד שלמה דרעי נקשר בפרשה אומר בראיון ל'מקור ראשון': "אריה מושך אש, אבל זו מהומה על לא מאומה: סייעתי במימון העלויות", הוא מבהיר:"לדעתי מדובר במהומה שהתחילה בחוסר הבנה והמשיכה בהטעיה מצד כמה עיתונאים",

בריאיון לעיתונאי מיכאל טוכפלד שיפורסם ב'מקור ראשון' הוא תוקף את החיטוט העיתונאי בנכסים שרשומים על שם ילדיו של אחיו אריה דרעי."לאריה יש ילדים נשואים שכמו כולם לקחו משכנתא, ונעזרו בהורים משני הצדדים ובמתנות שנתנו אלפי האורחים שבאו לחתונה", אמר. "בציבור החרדי קניית דירה היא המטרה הראשונית. מה הביג דיל?".הוא תוהה.

אחיו של דרעי מתיחס בראיון לבית בספסופה שאותו מימן בחלקו ואמר: "לוקחים פרשייה קטנה כמו הבית בספסופה, ומנפחים אותה. את רוב הכסף עבור הווילה המשפחתית אני העברתי. מישהו מעלה על דעתו שאני אומר שעזרתי לבנות שם את הבית מבלי שיהיו העברות כספים רשומות מצדי? אני לא טמבל".

מומו מוסיף עוד: "אני הצלחתי בעסקים ואני עוזר לכולם – לאחיינים בחתונות, לאריה, למי לא. אנשים מרימים גבה ושואלי מי נותן מתנות בסדרי גודל כאלה. בסדר שישאלו. לי לא מפריע שלא מאמינים".

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהדות ספרד פונה לבגץ בדרישה ובבקשה להסיר אחת ולתמיד את הכתם שמשפחת דרעקי הביאה עליו, ובבקשה להכניס את העבריינים הנאלחים הללו למאסר עולם הם משפחותיהם וכל אשר להם

  ולחלט את רכושם למען יידעו כל אזרחי מדינת ישראל כי אין ידה של יהדות ספרד במעל ובשקץ הזה.

  נציגי יהדות ספרד |
  הגב
 2. משפחת דרקי המושחתת כדאי לכם להתפלל תפילת השל"ה ערב ר"ח ניסן על ממון כשר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הדרקים עדיין חושבים בסטנדארט של לפני 20 שנה במנטאליות מרוקאית. זבלים נגמר הפיקניק מרן הכריזמטי ע"ה איננו ואתם בשיניים של הבגץ שיטחן אתכם בלי מלח ובטעם של ווטסאפ ואינטרנט זה יהיה טעים מאוד לא יעזרו לכם העיתונאים הלבנים הלאפלפים שלכם הסרחון שלכם עובר הבושם המטונף הזה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. רבותי ההיסטוריה חוזרת. שוב אריה דרעי יו"ר ש"ס ושר הפנים, שוב נחשד בשחיתות ברף הגבוה ביותר. שוב טוען לחפותו, שוב יוצאים קבוצת בעלי אינטרסים להגנתו, אבל הפעם זה שונה. גם הם מבינים שהמשחק נגמר, הציבור לא קונה יותר את "הרדיפה", ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שר האוצר לשעבר הירשזון, חיים רמון, ונוספים מצמרת המדינה הרגישו את נחת זרועה של מערכת המשפט הנאבקת בשחיתות ויושבים בכלא, הקשר בינם לבין עדות המזרח הוא כמו הקשר של דרעי לשקופים – אין קשר.
  הייתי בפתח שערי כלא מעשיהו, כאשר "מחלל המהפכה" נכנס מאחורי סורג ובריח. האמנתי לו, בטחתי בו כמו מאות האלפים, דמעתי לקול בכי בתו דסי "אין לכם לב, אין לכם נשמה- אף אחד שיכול להחזיר את אבא שלי?. גם את עיני הציפו דמעות של רגש מזרחי שהאמין "הוא זכאי" ו-"אני לא פורררש" והוא עוד יחזור להציל את העולם. אז הנה חזר האבא המושיע, ושוב עבד עלינו בעיניים. אבל לא עוד, יש גבול לתמימות וההערצה המזויפת, יש גבול לגיבוי מעשי שחיתות של נציג ציבור ובפרט בעל חזות חרדית.
  ההיסטוריה חוזרת וגם הנזק והגירעון, בפעם הקודמת השאיר דרעי מפלגה שסועה, הרוסה עם גירעון עצום בקופה. רק לרענן את הזיכרון, למי שהספיק לשכוח, ברשת החינוך בלבד עמד הגירעון על סך של מאה וחמישים מליון ש"ח. תנועת אל המעיין בקריסה, וחובות עצומים בעיתון יום ליום. (עיתון יומי, הבטיח דרעי. עוד הבטחת סרק).
  ההיסטוריה לא מרחמת ולעיתים כואבת, אבל עם עובדות קשה להתווכח והיום זה קורה שוב, דרעי משאיר מפלגה שיצר בכוחה מחלוקת, פגע ברבנים, חיזק את הרפורמים בכותל, פגע בשמירת השבת, מינה דיינים משיקולים זרים, הפקיר את פניות הציבור ואין קול ואין עונה והרשימה עוד ארוכה.
  המחדל ההיסטורי של דרעי בולט בכל הקשור לכסף, בעוד כיסו הפרטי תופח, הוא משאיר בתנועת ש"ס קופה ריקה, בתוספת גירעון כספי אדיר (סוף סוף נזכרו בגזברות שס לאן להפנות את האצבע המאשימה וטוב מאוחר מאף פעם), השימוש של דרעי בשס נעשה כבעסק פרטי לטובתו האישית והמשפחתית. על כך יש צו איסור פרסום שיתברר בקרוב.
  לאור האמור, דעו. ההיסטוריה לא תשכח לדרעי את מחדליו והיאחזותו שוב בכוח בקרנות המזבח, אנחנו לא נסלח. אמנם, הוא מקווה לנס שלא יגיע הפעם, אבל מי שמפסיד בינתיים זו התנועה החייבת שיקום מהיסוד.
  אנו כתלמידי מרן זצוק"ל יודעים שלהיות תלמיד של מרן ולשמור על מורשתו זה לא רק לנפנף בססמאות "המהפכה חוזרת". אנו, שהערצנו את אריה דרעי מבינים שאוי לה למהפכה כזאת שהיושר נעדר בה והשקר והשחיתות מנהיגים אותה. מרן זצוק"ל שנא שחיתות, שנא שקר ודבק באמת והצדק ובדרך זו ננהג כולנו הציבור הספרדי בני התורה.
  לצערנו, נותרה מהתנועה הקדושה שהקים מרן זצוק"ל, מורשת המתביישת מההתנהלות, ההתנשאות, היוהרה, המעשים הרעים וחילול ה' החמור שגרם דרעי שלא השתנה במאומה ולא למד את הלקח הראוי. כי חובו לחברה רק גודל ותופח ככל שעובר הזמן.

  משה |
  הגב
 5. חביבי

  בכלא יהיה לך המון זמן לספר לחבר'ה סיפורי סבתא ככל שתרצה.

  פעם נוכל תמיד נוכל |
  הגב