טלטלה: מונה כונס נכסים להדר דימול וסיטי טאוור

רגע לפני שעונת החתונות חוזרת, מונה עו"ד גיל הירשמן ככונס נכסים זמני לחברת סיטי א.ק אחזקות שמפעילה את "הדר סיטי טאוור" והדר דימול.

 

דרמה בענף האולמות:  רגע לפני שעונת החתונות חוזרת, מונה  עו"ד גיל הירשמן ככונס נכסים זמני לחברת סיטי א.ק אחזקות  שמפעילה את "הדר סיטי טאוור"  והדר דימול. לטענת הכונס,  חוב החברה הצטבר לכדי ־26 מיליון שקל, אך עד כה לא בוטלו אירועים  – כך חושף הבוקר 'ידיעות אחרונות'.

 

 בבקשת הכינוס טענו בנק הפועלים כי החברה נקלעה לקשיים ועשרות צ'קים שלה הוחזרו. הבנק סבור כי אין לאשר הקפאת הליכים לחברות אלא למנות כונס.

 

בבעלות החברה  מופעלים במתחם הבורסה ברמת־גן אולמות האירועים "הדר סיטי טאוור" ו"הדר דימול"..

 

בבקשת הקפאת ההליכים נכתב כי המותגים "הדר סיטי טאוור" ו"הדר דימול" צברו מוניטין רב במשך כ־20 שנות הפעילות של האולמות. באולמות נערכים חתונות, מסיבות בר מצווה, בריתות וכנסים של ארגונים וחברות מסחריות. מנגד, החברות טוענות כי ההוצאות העצומות ברכישת אולמות האירועים הדר סיטי טאוור, והדר דימול הביאו לחובות.

בידיעות אחרונות פורסם כי החברות טוענות כי "מדובר בנכסים שנרכשו לפני כשנה וחצי, אולם בשל קשיים תזרימיים חריפים הנובעים מהמימון הרב שנדרש לרכישת הנכסים וחריגה ממסגרת האשראי המאושרת, הפסיק לאחרונה הפועלים לכבד המחאות והוראות תשלום שמסרו החברות לספקים

 

עו"ד חיות גרינברג, המייצגת עובדים בחברות, מסרה בתגובה לידיעות אחרונות: "העובדים קיבלו בצער רב את הבשורה על בקשת החברה להקפאת הליכים. מדובר באולמות אירועים בעלי שם ומוניטין, המפרנסים כ־150 משפחות. חלק מעובדי החברות אף לא קיבלו את שכר חודש מארס והמצוקה שלהם קשה ביותר. יחד עם זאת, העובדים מביעים אמון ביכולת החברה ובנאמנים שמינה ביהמ"ש ומקווים שהפתרון למצוקת השכר שלהם יימצא בתוך זמן קצר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.