מוסר כפול: מנע הריסת בתי מחבלים והורה להרוס בית כנסת

השופט עוזי פוגלמן שמנע היום ב'צו ארעי' הריסת בית המחבלים שרצחו את מלאכי רוזנפלד השם יקום דמו, הוא שהורה להרוס מיידית את בית הכנסת בגבעת זאב. חבר הכנסת יוגב "על השופט פוגלמן לפשוט את מדי השופט ולהצטרף אל הרשימה המשותפת"
{צביעות}

השופט עוזי פוגלמן שמנע היום ב'צו ארעי' הריסת בית המחבלים שרצחו את מלאכי רוזנפלד השם יקום דמו, הוא שהורה להרוס מיידית את בית הכנסת בגבעת זאב.

כזכור לפני כמה שבועות נרצח מלאכי רוזנפלד בפיגוע אכזרי, הממשלה החליטה להרוס את בתי המחבלים. היום כאמור, הורה הבגץ לעכב ב'צו ארעי' את הריסת הבתים.

במקביל בגבעת זאב נמצא הריסת בית כנסת בשכונה בהליכים בעקבות טענות של אחד השכנים הערבים באזור על בעלות בקרקע, הדבר עוכב כמה פעמים ובימים האחרונים הורה השופט להרוס את בית הכנסת.

חבר הכנסת מוטי יוגב שעורר לפני כמה שסועות סערה כאשר אמר שצריך לעלות עם דחפור על בית המשפט העליון" התייחס היום לצו הארעי של השופט פוגלמן ואמר כי לשופט היו כבר כמה פסיקות לא מידתיות בעבר, ביניהם בעניין בית הכנסת 'איילת השחר' בגבעת זאב.

יוגב לא הסתפק בהאשמות החריפות האלו, וקרא לשופט פוגלמן לפשוט את מדי השופט ולהצטרף אל הרשימה הערבית המשותפת בכנסת ישראל והוסיף כי "ראוי שהממשלה וכך גם אני אשתדל בכנסת למצוא דרכים לעקוף את פסיקותיו הלא מוסריות והלא מידתיות של השופט פוגלמן באופן שנרתיע רוצחים ואויבים ונגן על קיומם של עם ישראל ומדינת ישראל ונציל חיים."

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כבר רבין גירש משפחות מחבלים ובגצ ביטל את החלטתו!!!

  הם שופטי בגצ החשוכים והשקרנים הכי פוליטיים שיש … אשמים בכל טיפת דם שנשפכת

  אבי |
  הגב
 2. מה היא התהליך להחליף השופטים?? מתחילים להפגין מול ביתם היפהפיה????

  מי יודע??

  הולכים לבחירות ובוחרים אחרים?? מה התהליך ה"משפטי:?

  אלי |
  הגב
 3. אים זה נכון שאותו שופט הורה להרוס בית כנסת בגבעת זאב!!!!, והוא נגד הריסת בתי מרצחים זה שערוריה !!!!!! אסור לשתוק צריך לפרסם את הענין יראה העם וישפוט

  דוד |
  הגב