עם ישראל מתאחד: הערב עצרת ענק בכותל • (וידאו)

עיני כל עם ישראל עם ישראל נשואות בדאגה לשלומם של החטופים – מועצת חכמי התורה של ש"ס בקריאה לכלל הציבור להגיע הערב לעצרת התפילה בכותל המערבי: האזינו לכרוזים

עם ישראל מתאחד בתפילה ובדאגה לשלומם  של שלושת החטופים שנחטפו על ידי ארגון החמאס בסוף השבוע האחרון.

מועצת חכמי התורה של ש"ס יוצאת בקריאה לכלל הציבור להגיע הערב לעצרת התפילה בכותל המערבי: "צרת המשפחות היא צרת כלל ישראל". נאמר בהודעה.

האזינו לכרוזים בירושלים לקראת העצרת בכותל 
[alooma ref="d66b682ec2e96d13edf0f7775fbbfd8f.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

הערב בשעה 19:00 תיערך עצרת תפילה ברחבת הכותל המערבי במעמד הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו, הרה"ר הראשל"צ הגר"י יוסף, שרים, חברי כנסת וקהל אלפים. מתנדבי איחוד הצלה יאבטחו את העצרת ויצטרפו לתפילת הרבים.
IMG-20140615-WA0219
במקביל, בתיאום עם אגודת חב"ד ולאור מכתב ששיגר הרב הראשי דוד לאו – שלוחי חבד בכל המדינות יקיימו תפילה בשעה 19:00 יחד עם העצרת המרכזית הערב בכותל. גם ועידת רבני אירופה קיבלה בקשתו של הרב לאו ותקיים במדינות רבות אירופה תפילה בשעה 19:00 הערב לשלום החטופים.
עקב המצב הקשה עם הבשורה על חטיפתם של יעקב נפתלי בן רחל דבורה, גיל-עד מיכאל בן בת גלים, ואייל בן איריס תשורה, עורכים בשעה זו מקובלי ורבני ישיבת "ישועות בעמוקה" מעמד הקפות מיוחד כפי שגילה הבן איש חי סביב קברו של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקהשבגליל להצלחתם ולשחרורם בקרוב , במהלך כל הקפה אומרים המקובלים ותלמידי הישיבה פרקי תהילים ותקיעות שופר לביטול הגזירה.
תפילות בעמוקה
תפילות בעמוקה
בשעה 13:30 יערכו רבני "מוסדות רחל אמנו" בקבר רחל עצרת תפילה וזעקה למען הצלחת החטופים, לפני התיבה יעבור הגאון הגדול רבי מרדכי צבי ברנשטיין דיין בית הדין פרשבורג ומראשי ישיבת מוסדות רחל אמנו, רבני המוסדות קוראים ומזמינים את הציבור לבוא ולהשתתף בעצרת התפילה, העצרת תיפתח באמירת ספר רביעי שבתהילים, כאשר לאחריה יאמרו י"ג מידות של רחמים וקטעים מהסליחות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.