"מוצצי הדם" שמככבים בפוסט של גלאון התגלו כמנהלי חברות

חברת הכנסת זהבה גלאון יצאה למתקפה בדף הפייסבוק שלה כנגד העברת תקציב הישיבות תוך שהיא מצרפת תמונה עליה התנוסס הכיתוב: "מה תעשו עם 50 מיליון שקלים?"אלא שנתי טוקר מדה מרקר חושף מי בדיוק הפרזנטורים החרדים "שגנבו" לגלאון את ה-50 מיליון.

"מחר הממשלה הולכת לשרוף עוד 52.5 מיליון שקלים מהכסף שלכם על תקציב הישיבות כדי ״להתאים את סכום התמיכה למספר התלמידים בישיבות״. בכך, יגיע תקציב הישיבות לשיא של כל הזמנים – 1.22 מיליארד שקל", כך תקפה חברת הכנסת זהבה גלאון בדף הפייסבוק שלה תוך שהיא מצרפת תמונה עליה התנוסס הכיתוב: "מה תעשו עם 50 מיליון שקלים?"

אלא שנתי טוקר מדה מרקר חושף את פרצופה האמיתי של גלאון, שלא טרחה לבדוק  את האנשים המצולמים בתמונה.  שמואל ש'. יזם ובעלים של חברה המספקת שירותים מתקדמים להמרה ועיבוד טקסטים (OCR), תחתיו עובדים 10 עובדים גם כאלו אינם קשורים לציבור החרדי.  לצידו, בעיגול מסתתר דוד פ'.  מנהל בחברת הביטוח שח"ם מקבוצת מגדל שירותי ביטוח.

שמואל ודוד כיככבו בתמונה שהעלתה אתמול לפייסבוק יו"ר מר"צ, זהבה גלאון שזכתה כבר ליותר מ-1,200 שיתופים ולאלפי לייקים, עליה התנוסס באותיות קידוש לבנה,  "מה תעשו עם 50 מיליון?".

"התירוצים המשתנים לניפוח של תקציב הישיבות כבר הפכו למגוחכים", כתבה גלאון. "השוחד הזה אפשרי בגלל שבמערכת הפוליטית מנחשים שזה לא מעניין אתכם מספיק, שתעברו על זה בשקט. אז בואו ננסה משהו קטן: שתפו את הפוסט הזה וכתבו מה אתם הייתם עושים עם 52.5 מיליון שקל. בואו נעשה ביחד רעש".

 

טוקר לא עושה הנחות ללוחמת השחיתות ומסיר את הכפפות,  "בתמונה שבחרה גלאון נראים חרדים – כולם לבושי שחורים, מגבעות לראשם ופניהם מעוטרות זקנים. אבל גלאון לא רואה בני אדם מולה. היא רואה פיקסלים. הוא רואה דמויות חסרות אישיות שיכולות לשרת היטב מטרותיה הפוליטיות. שיח של שנאה מביא לייקים, ואולי מתישהו גם יביא מצביעים". כותב טוקר.

טוקר מוסיף עוד כי רוב הנוכחים בתמונה הם מחסידות גור הגדולה, שכמעט לא נהנת מתקציב הישיבות, "בחסידות הזו כמעט כולם עובדים ומתפרנסים למשרתם. יש שם קבלנים, בעלי חנויות, אנשי עסקים, מתכנתים, וגם סבלים ואינסטלטורים.  אבל את גלאון זה בכלל לא מעניין.

 

"זה פוגעני מאוד. זה מעליב", אומר שמואל בשיחה עם TheMarker. "זה רחוק מלהיות אמת. זה נראה כאילו אני לוקח חלק מה-50 מיליון שקל. אני אישית לא אראה מזה כסף. אני לא יודע למה היא תפסה אותי כאובייקט פה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.