"מוקסם כל פעם מהחכמה של אריה" (וידאו)

בשמחת הש"ב לרגל נישואי בתו של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי השתתפו שרים רבים, אך השוס של הערב המלוטש, היה עם כניסתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התזמורת החלה לנגן את 'לבנימין' נתניה חלק שבחים לדרעי. { נתניהו חלק שבחים לדרעי}

החתונה השנייה של דרעי: צמרת המדינה השתתפה  אתמול בשמחת הש"ב לרגל נישואי בתו של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי .

בתחילה הגיעו ליברמן ובנט והתחבקו ממושכות עם בעל השמחה, שר הפריפריה והגליל אריה דרעי ששב מהכפור, אך השוס של הערב המלוטש, היה עם כניסתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התזמורת החלה לנגן את 'לבנימין' וראש הממשלה חיבק בחום את דרעי, רעייתו שרה חיבקה את יפה דרעי בחום, נתניהו סינן לאריה: " איזה סטייל".

לאחר מכן, אריה דרעי החל בנאום "כי חיש גז ונעוופה", והסביר מדוע התפטר ממשרד הכלכלה ולא חתם על מתווה הגז, הקהל חייך ונתניהו הגיב: "עכשיו אני מבין"..

לאחר מכן נאם ראש הממשלה וסיפר בשבחו של שר הפנים הצעיר ביותר בתולדות ישראל, אריה דרעי,  "כשנכנסתי לתפקיד ראש הממשלה בגיל 46 חשבתי לעצמי אם מי אתייעץ"?, שיתף נתניהו את הקהל בלבטים,"פגשתי באריה בגיל 36 צעיר עם מלא נסיון וחכמת חיים, כיום, אני ואריה לא כאלה צעירים, אתם יפה ושרה נשארתם צעירות ויפות.. אני הולך לאיש עם הזקן שמדבר דברים כל כך חכמים, אריה" סיכם נתניהו.

באירוע השתתפו: יו׳ר הכנסת יולי אדלשטיין, שר הביטחון משה בוגי יעלון, יו׳ר האופוזיציה יצחק בוז׳י הרצוג, ויו׳ר הבית היהודי שר החינוך נפתלי בנט.

עוד נצפו במקום: יו׳ר כולנו שר האוצר משה כחלון, יו׳ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, שרי ממשלה, מנכלים של משרדי ממשלה ובכירים נוספים בצמרת המדינה.

סירטון כניסה לראש הממשלה השרים חברי הכנסת ואישי הציבור מהשבע ברכות אתמול לבתו של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מזל טוב

‎Posted by ‎צעירי ש"ס אלעד‎ on‎ חמישי 24 דצמבר 2015

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.