מור ממן ממשיכה להתחזק: "מהיום אלבש רק חצאית"

בהופעתה מול קהל גדול של נשים, ממן הודיעה בהתרגשות שהיא מפסיקה ללבוש מכנסיים ומהיום תלבש רק חצאית

מור ממן אשר הייתה מלכת היופי של ישראל לשנת 2014 ממשיכה בתהליך ההתחזקות

ממן שצפתה בסרטונים של הרבנית רונית ברש ביוטיוב, החליטה לפגוש את הרבנית, ומאז השתיים התחברו ושמרו על קשר טוב.

עד כמה הקשר בין הרבנית ברש לממן?, על פי הדיווח באתר 'מאקו', השתיים טסו יחד שלשום לאומן ל-48 שעות בלבד,  בהופעתה מול קהל גדול של נשים, ממן הודיעה בהתרגשות שהיא מפסיקה ללבוש מכנסיים, ומהיום תלבש רק חצאית. ממן לא יכלה להתאפק  ופרצה בבכי לעיני כל.

. לפני  ערב חג הפסח נערכה בירושלים הכנסת ספר תורה למוסדות 'כאיל תערוג' בשכונת 'הר חומה' בירושלים' שבראשות הרב אייל עמרמי שליט"א. ספר התורה נתרם בסיוע מלכת היופי לשעבר של ישראל לשנת 2014, מור ממן, אשר החלה באחרונה להתחזק ולהתקרב לדת והחלה להופיע בשיעורי הרב.

מור ממן אשר הייתה מלכת היופי של ישראל לשנת 2014 החלה כאמור להתחזק ולהתקרב לדת בחודשים האחרונים. כיום ממן נמצאת בעולם העסקים כבר תקופה ארוכה כבעלים של חברה מצליחה המייצרת מוצרי קוסמטיקה, אותה היא מנהלת בירושלים, העיר בה היא מתגוררת .בראיון שהעניקה באחרונה סיפרה על תהליך התקרבות: "ישבתי יום אחד מחוץ לבית כנסת ולא הפסקתי לבכות", היא נזכרת בדמעות. "הרגשתי שדי, חלאס. נמאס לי מהעולם השקרי הזה. כמה אני יכולה לקנות? כמה אני יכולה להיות ריקנית? כמה אפשר לבלות? כמה אפשר להיות עם אנשים סביבך שרק מדברים על מה עשית ומה הם עושים? כשאני מדברת על זה אני נזכרת כמה כואב היה לי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.