מושיק גלאמין על הבית ברחוב בלפור: "המספרה כמו שירותים, המטבח כמו בשנות ה-90 " (וידאו)

מושיק גלאמין המעצב מתייצב לראשונה מול המצלמה של "תכנית חיסכון" והודוף את הביקורת, על המטבח שלא צולם: "מטבח סביר לדירת 3 חדרים בראשון לציון משנות ה-90". על חדר המספרה: "כמו שירותים"

שבוע לאחר שכבש את הרשת בסרטון שתועד לצידה של רעיית ראש הממשלה בו הראה את "מצבו הרעוע" של המעון ברחוב בלפור בירושלים, מעצב הפנים מושיק גלאמין הודף את הטענות לפיהן לא הציג את התמונה המלאה על מצבו של הבית – כשלא ביקר גם בקומה השנייה שעברה בשנים האחרונות שיפוץ.

צפו בגלאמין – באדיבות רשת

בראיון ל"תכנית חיסכון", אומר המעצב כי שהה בקומה השנייה, אך בחר שלא להכניסה לסרטון שצבר מאות אלפי צפיות ברשת. "אני יכול להגיד שראיתי, ושאני שומר על זכות השתיקה באשר לקומה השנייה", אומר גלאמין. "רק בקטנה אני אוסיף שגם היא לא ראויה למגורים של ראש ממשלה ומשפחתו, ממש לא".

גלאמין נשאל לגבי המטבח בקומה השנייה שלא נראה בסרטון, ושעל פי הפרסום בערוץ 10 שופץ בסטנדרט גבוה בעת כהונתו של ראש הממשלה אהוד אולמרט, אמר גלאמין כי "מדובר במטבח די סביר לדירת שלושה חדרים בראשון משנות ה-90 אם אתה שואל אותי".

על  הפרסום בחדשות 2 לפיו במעון ראש הממשלה קיים חדר המשמש כמספרה לרעיית ראש הממשלה, המככבת לצידו בסרטון. "הייתי שם, מאוד עלוב", הוא אומר, חרף הפרסום כי שופץ אף הוא בעשרות אלפי שקלים. "זה נראה כמו חדרון שירותים ששמו בו כמה רהיטים ישנים וקוראים לו עכשיו מספרה. זה לא מה שמדברים עליו בחוץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.