מושכים בזקן ולועגים לגור: השנאה בערד נחשפת (וידאו)

בתיעוד שמתפרסם ברשת נראים בני נוער חילונים שהחליטו לעשות צחוק מחסידי גור, משכו בזקנם, הפכו את הארונות, ולקינוח: לעגו להם. צפו { מסעיר את הרשת}

שנאת החרדים נחשפת: העימותים בין חסידי גור לחילונים בערד הולכים ומתרחבים. התושבים החילונים שפתחו במאבק על צביונה של ערד עושים כל צעד על מנת למגר את החסידים, אך במקרה האחרון נראה שהם הלכו צעד אחד יותר מידי שממנו מדיף ריח חריף של אנטישמיות מהימים המבעיתים של 1938.

בתיעוד שמתפרסם בדף הפייסבוק 'שואגים ל'ימין', ניתן להבחין בבני נוער חילונים שהחליטו לעשות צחוק מחסידי גור, תוך שהם מושכים להם את הזקן, מחטטים בארונות ובעיקר לועגים להם.

אחד הנערים החילונים  תיעד את כל האירוע בוידיאו בלוג, לאחר שמשכו בזקן, הנערים החילונים הגיעו לחדר בישיבה, חיטטו בארונות והוציאו מיני מתיקה תוך כדי שהם מתבדחים באופן בוטה על חשבונם של החסידים.

החסיד עוד ניסה לשתף איתם פעולה ולומר "שכולנו אחים ויהודים". אבל  הנערים החילונים המשיכו לצחוק ולזלזל , בתיעוד שהתפרסם נראה אחד הנערים כשהוא לוקח את השטריימל של החסיד, ואמר לחברו "אתה חושב שיהיה לי כינים על הראש אם אני אלבש את זה".

יודגש, כי עשרות זקנים הגיעו במהלך ליל השבת לבית הכנסת בערד כשהם מלווים בראשות חברי המועצה של יש עתיד וחיללו את קדושת בית הכנסת והשבת בצורה מחפירה.

לדברי המתפללים, המפגינים נכנסו להיכל התפילה גלויי ראש עם מצלמות שוחחו בטלפונים ושיבשו את מהלך התפילה.

צפו: בני נוער משועממים בערד, מציקים וצוחקים על דתיים חרדים. היום זה דתיים, מחר זה זקנים, נכים, ילדים עם מוגבלויות וכו'… האם זה השיעמום או חינוך?! החינוך: איך לא לקבל את השונה והחלש ממך ולצחוק עליו? ואל תספרו לנו שזה מאהבה ורצון להכיר את השונה – כי זה לא!

‎Posted by ‎חדשות השואגים לימין‎ on‎ שבת 10 דצמבר 2016

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סיפור שקרה השבוע לא היה כדוגמתו, שליח של הרבי (חב"ד) בקנדה שהוא תושב ישראלי במקור, הגיע לארץ באופן דחוף לבקר את אביו שחלה ונמצא במצב קשה, בשדה תעופה עצרו אותו על עריקות מהצבא, בקושי הצליח לראות את אביו וישר נלקח לכלא הצבאי, חבריו השלוחים מקנדה פנו לכל אותם אלו שטוענים שהם נציגי חב"ד ונציגי ראשי ישיבות של חב"ד בצבא, וכל אחד סיפר להם סיפורים, עד שאחיו הגדול של השליח שמש כשליח בניו ג'רזי בירר עם אנשים באה"ק את הנושא, ואמרו לו שכדי שיפנה לארגון 'ועד ההצלה' בירושלים שעוזר באמת לכל בחור שיש לו בעיות עם הצבא.
  וב"ה (אומנם זה היה קצת באיחור) הם הצליחו לארגן עו"ד שהוציא אותו מהכלא, ויום לפני שאביו נפטר הוא הצליח לפגוש אותו.
  ואני שואל איפה כל אותם עסקנים שמנפנפים בשם נציגי חב"ד בצה"ל, שלא הסכימו לעזור לבחור?
  למה בחור מאנ"ש צריך להגיע לעסקנים במאה שערים שיעזרו לו, על דבר שכל לב יהודי היה צריך לקפוץ ולעזור?
  ומכאן אנחנו ידידי המשפחה פונים לאנ"ש, עד מתי "תלכו אחרי ההבל(ין) ויהבלו…" הגיע הזמן שאנ"ש יתעוררו ולא יתנו לקבוצת עבריינים מחופשים לרבנים ולראשי ישיבות למכור את ילדינו לצבא תמורת נזיד עדשים באמלתא של נסיעה ל'קבוצה'.רבי תרחם על ילדך ותשלח את מהרסיך מחוץ למחנך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב