מוות קליני? "שפת הגוף מוכיחה שהנער משקר" (וידאו)

מומחה לשפת גוף טוען כי הנער, שהעדות שלו על המוות הקליני שחוה צברה מאות אלפי צפיות ברשת, אינו דובר אמת. צפו בעדות ובניתוח {אמיר הלמר חושף}

מומחה לשפת גוף טוען כי הנער, שהעדות שלו על המוות הקליני שחוה צברה מאות אלפי צפיות ברשת, אינו דובר אמת.

לעומת זאת המרצה המפורסם הרב יוסי מזרחי אמר בתגובה ל'קוקר' כי הסרטון של הנער שחווה את המוות קליני הוא אמיתי ללא עוררין, וכי יש בידם הוכחה ממומחית לשפת גוף מארה"ב שמאשרת את זה.

המומחית מארה״ב לבדיקת שפת גוף היא סוזן קונסטנטין שהכריזה לאחר בדיקתה, שהעדות של תיאור המוות הקליני של הנער נתן בן ה-15 היא עדות אמיתית ואמינה והנער דובר אמת, שהוא מאמין שכך חווה".

הרב מזרחי מוסיף עוד: כי "עדותה מחזקת את כל העדויות שהבאנו שמוכיחים שהנער דובר אמת, כולל המומחה לשפת גוף מאתר מחלקה ראשונה שגם הוא קבע שהנער דובר אמת, ולכן כדאי לקחת ברצינות עדותו ולעשות תשובה כל עוד שערי התשובה פתוחים, ולחוש לדבריו ולראות בהם חסד השם לעורר את העם לתשובה שלא יחולו חס ושלום על עמינו ואחינו הגזירות הקשות שעוברים על עם ישראל".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רוצה להגיב.
  אוקיי. שמענו את ה"מומחה". ויש המון דברים שהוא לא לוקח בחשבון.
  הוא לא מנסה לחשוב שהילד לא רגיל להרצות בפני קהל, וזה מה שגורם למונוטוניות בהתחלה ולקיפאון. כי בהמשך כן יש יותר שחרור בדיבור שלו. דבר שני, כל האנשים שעברו מוות קליני, כולל אנשים מבוגרים ואינטליגנטיים, מדגישים שוב ושוב שאינם יודעים להסביר את מה שהם ראו.
  שלישית, הסתירות בדיבור כביכול, נובעות בפעמים שראיתי, בין פערים שקיימים בין העולם הזה והעולם הבא. שם, כן יש אפשרות להחזיק אדם בלי ידיים, שם כן יש אפשרות לראות הכל, אבל לא להתעניין.
  ברור מהניתוח שהאדם לא קשור לדת, אינו מבין או מאמין בחוויות של מוות קליני, ואינו מתחשב בעובדה שיתכן שהכל זר לילד הזה ולכן קשה לו לבטא חלק מהדברים
  דבר אחרון- ממש לא משנה אם הסיפור קרה או שלא. אם סובבו משמים שניתקל בו, כנראה שהיה נחוץ לנו לעשות תשובה. אז מה עכשיו?! נחזור בשאלה עד שישלחו לנו מכתב בדואר מתי נמות, או מתי יבוא המשיח?

  לירון |
  הגב
 2. גם אני הייתי מהספקנים, עד שבדקתי את הנושא לעומק. הספור אמיתי לחלוטין. אמנם לא כל מה שאמר צריך לקבל כתורה מסיני, כמו שאמר לי הרב נויגרשל, שהרי ידוע שגם מראים דברים שאינם אמת, כמו שבכל חלום אמיתי יש קצת שקר, אבל במהותם הדברים נכונים. וכל 'הרעבנים' שמקררים את האמונה כמו אמנון 'מקדיח תבשילו', עוד יאכלו את הכובע שלהם.

  דור2000 |
  הגב
 3. הרב אמנון כבר מזמן אמר שזה בלוף ליחצן כמה רבני צעצוע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. המקובלים אמרו שהילד כן דובר אמת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב