מזגזגת: נוי שטרית חזרה לגבר המוסלמי

לאחר שחזרה לחיק היהדות, וקיבלה על עצמה עול מלכות שמים, נוי שטרית, תושבת אשקלון חוזרת שוב לגבר הערבי

לאחר שחזרה לחיק היהדות, וקיבלה על עצמה עול מלכות שמים, נוי שטרית, תושבת אשקלון חוזרת שוב לגבר הערבי תושב הפזורה הבדואית.

בתחילה הצטלמה נוי שטרית עם בעלה המוסלמי ליד מסגד אל אקצה, בשלב מסוים, נכנסו לעובי הקורה אנשי ארגון להב"ה והצליחו במבצע סודי להחזיר את נוי לדירת מסתור, שם היא הצהירה על חזרתה ליהדות, על רקע תקיעת שופר שריגשה את המוני הגולשים. אלא שהערב הגיעה תפנית בעלילה, כאשר בעלה עידכן בסטטוס הפייסבוק שלו את תמונתם ובכך סתמה את הגולל בשלב הזה לחזרה לשורשים.

בנצי גופשטיין אמר בתגובה לחזרתה של נוי שטרית לגבר הערבי: "רשות כל אדם נתונה לו: אם רצה להטות עצמו לדרך טובה ולהיות צדיק, הרשות בידו; ואם רצה להטות עצמו לדרך רעה ולהיות רשע, הרשות בידו ." רמבם הלכות תשובה

אנחנו נמסור נפש על כל יהודיה ונעזור לכל אחת שתרצה לעזור לעצמה ולחזור בתשובה. במשך חודש שלם פעילים שלנו היו בקשר עם נוי. בשבוע שעבר היא רצתה לחזור בתשובה. נוי ביקשה שנצלם אותה חוזרת ליהדות וכך עשינו. היא הייתה בדירות החירום שלנו.

לפני החג המלצנו לה להישאר ולקבל ליווי תמיכה וטיפול מקצועי אך היא ביקשה לחזור לבית אימה וכך עשתה מכיוון שאנחנו לא מחזיקים אף אחת בכח.

בערב החג היא שלחה לנו תודה מרגשת. ולצערי בצאת החג חסמה אותנו.

חיכינו והיינו בקשר עם המשפחה ואיתה ללא הצלחה בנתים. ולכן לא פירסמנו עד שהיא בחרה להעלות תמונה שלה עם הערבי.

אנחנו לא מתחרטים ונעשה זאת שוב בכל רגע לכל יהודיה שתרצה.

מאז שסיפור החזרה של נוי התפרסם הצלחנו להשיב בזכות הפרסום עוד 4 בנות חזרה לעם היהודי וכרגע הן בדירות של להבה. והתחלנו לטפל בעוד 16 מקרים שהגיעו אלינו השבוע.

נמשיך לפעול למען בנות ישראל. ונזכור שאסור להתייאש מאף אחד.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הודיה

  היא פשוט מסכנה צריך לרחם עליה נתפלל שהיא תחזור אלינו כי בעוד כמה שנים המוסלמי הזה יבגוד בה והיא תחזור אלינו אנחנו לא נוותר עליה לעולם היא בת ישראל קדושה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שבורא עולם ייתן לה את כל הכח לחזור ליהדות לעדי עד אמן

  יהודיה באושר ישתבח שמו לעדדדדד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. א"א לדון אותה יצר הרע השתלט עליה

  א"א לדון אותה יצר הרע השתלט עליה

  יהודייה גאה |
  הגב
 4. מסכנה נקווה שתחזור העם היהודי לא מוותר על אף אחת

  בע"ה היא תקבל שכל ותחזור

  שמעון |
  הגב