מזהים את הלוגו? כדאי שתתרגלו – כך מוצאים היום עבודה!

"עבודות לחרדים" – מייזם חברתי שהוקם בינואר 2013 שם לו למטרה לסייע למחפשי עבודה חרדים להגיע למעסיקים המעוניינים להעסיק אותם.

"עבודות לחרדים" – מייזם חברתי שהוקם בינואר 2013 שם לו למטרה לסייע למחפשי עבודה חרדים להגיע למעסיקים המעוניינים להעסיק אותם.

הפרוייקט שהוקם ע"י אביגדור רבינוביץ' מקבל עשרות פניות מידי יום של מחפשי עבודה חרדים וגם מחברות שמחפשות עובדים. הבעיה הגדולה, מספר רבינוביץ', היא שאין גוף שמרכז את העבודות שמתאימות למגזר החרדי ומנגישות את המשרות לקבל הרחב. עד היום אנחנו פועלים ברשתות החברתיות, בתפוצת מייל וב60 קבוצות ווצאפ שבהן המשתמשים מקבלים מידי יום משרות חדשות.

עד היום הצלחנו "לשדך" בין 1,000 עובדים חרדים למעסיקים ואנחנו מצפים שהמספרים רק יעלו ברגע שהאתר המתוכנן לעלות בימים הקרובים יושק.

עבודות החרדים

"עבודות לחרדים" כבר שגורה בפי מחפשי עבודה ואנחנו מרכזים כמות גדולה של משרות. מה שחשוב לנו הוא שכל המשרות שמתפרסמות אלנו הן משרות המתאימות לאורח החיים החרדי מצד אחד אבל העובדים יקבלו שכר ותנאים כמו שמקובל במגזר הכללי.

בשונה מהמקובל בשוק מחפשי העבודה, מסביר רבינוביץ', אנחנו לא גובים כל תשלום ממפרסמי העבודה או מהמנויים שרוצים לקבל משרות, אצלנו הכל חינמי כדי להנגיש כמה שיותר. כבר זכינו להכרה של חברת "מייקרוסופט" העולמית וגם זכינו במקום הראשון בתחרות יזמים חרדים.

הלוגו החדש שעיצבה חברת "ויינסיט" הוא חלק מהשדרוג שאנחנו עושים בימים אלו לפני השקת האתר החדש שיעשה את עניין חיפוש העבודה לנח ופשוט הרבה יותר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.